Reklama baner
Meridol

Meridol

miejsce
w rankingu

--

Meridol
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Meridol

Producent:

COLGATE-PALMOLIVE

Thumb colgate palmolive

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Meridol został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zęby wrażliwe, próchnica, Kamień nazębny. Wytwórcą produktu Meridol jest Colgate-Palmolive, który również jest wytwórcą takich produktów jak Lady Speed Stick, Colgate Max White One, Meridol. Ulotka preparatu Meridol jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Meridol oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Meridol można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Meridol. Produkt Meridol został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-04 15:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Meridol to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Meridol. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Meridol to z pewnością pomożesz wielu osobom.