Reklama baner
Herbatka Fix Żylaczek

Herbatka Fix Żylaczek

miejsce
w rankingu

--

Herbatka Fix Żylaczek
2.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 16:19

  dobry smak, i dobra cena. polecam dla wszystkich

 • Opinia użytkownika 2015-09-10 22:55

  Nie polecam. Ta cherbatka żylaczek mi nie pomogła

 • Zapoznaj się z ulotką Herbatka Fix Żylaczek

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Herbatka Fix Żylaczek został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: żylaki, Stopy i nogi. Wytwórcą specyfiku Herbatka Fix Żylaczek jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Herbatka Fix Żylaczek jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Herbatka Fix Żylaczek oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Herbatka Fix Żylaczek dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Herbatka Fix Żylaczek. Specyfik Herbatka Fix Żylaczek został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-10 11:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Herbatka Fix Żylaczek to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Herbatka Fix Żylaczek. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Herbatka Fix Żylaczek to z pewnością pomożesz wielu osobom.