Przyczyny zaburzeń erekcji

Przyczyny zaburzeń erekcji

potencja erekcja

Trudno jednoznacznie wskazać, co może stać za problemami z erekcją. Istnieje bowiem cała masa czynników przyczyniających się do powstawania zaburzenia wzwodu. Mogą one mieć źródła zarówno w naszym organizmie jak i w zdrowiu psychicznym. Z reguły impotencja kojarzona jest z osobami starszymi. Zaburzenia natury psychicznej najczęściej dotykają Panów w sile wieku. Jeżeli borykasz się z problemami z erekcją to zobacz nasz ranking ziół i tabletek na potencję.

Do przyczyn fizycznych przyczyniających się do powstawania zaburzeń erekcji można wymienić nieprawidłowe funkcjonowanie ciał jamistych w członku. Mogą one pompować niedostateczną ilość krwi do penisa. Jest to też najczęstszy powód przyczyn zaburzeń erekcji. W organizmie mężczyzny mogą pojawić sie również zaburzenia hormonalne. Zaburzenia erekcji mogą być też objawem innych, zdecydowanie poważniejszych chorób, jak na przykład miażdżyca czy cukrzyca. Nieodpowiednie przeprowadzone operacje chirurgiczne w tym strategicznym miejscu mogą również spowodować problemy z uzyskaniem satysfakcji z życia seksualnego. Do problemów z erekcją mogą też doprowadzić niektóre leki. Niekorzystnie na wzwód wpływa też nasz styl życia - palenie papierosów, picie alkoholu czy narkotyki. 

Obok przyczyn czysto fizycznych, problemy z erekcją mogą mieć również swe źródła w psychice mężczyzny. Czasami sam stosunek płciowy jest tak stresujący, że mężczyzna odczuwa sporą obawę przed rozpoczęciem współżycia. Mężczyzna obawia się wyśmiania, nie wierzy w siebie, ma zaniżoną samoocenę. Mężczyźni wstydzą się również tego, że mają zbyt małego penisa. Często też same partnerki swoim zachowaniem doprowadzają do zaburzeń erekcji. Ze względu na wychowanie mężczyźni sferę seksu traktują jak coś złego, wstydliwego i grzesznego. Niektórzy mężczyźni mogą też kompletnie nie zdawać sobie sprawy ze swojej orientacji homoseksualnej. Widok nagiej kobiety może nie wprawiać ich w odpowiedni stan pobudzenia seksualnego. Na podłożu psychicznym można wymienić również depresję, lęki czy zbytnie fantazjowanie erotyczne. Przyczyn może być całe mnóstwo, często trudnych do zdiagnozowania.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - potencja

Permen Go

4.8560 opinii:
Permen Go to idealny produkt dla mężczyzn, którzy mają problemy z libido i erekcją. To...
Zobacz ofertę

MaxOn Active

4.7841 opinii:
Lek MaxOn Active jest stosowany w leczeniu zaburzeń libido i wzwodu u dorosłych...
Zobacz ofertę

Permen King

4.77328 opinii:
  Chciałbyś uzyskać dostęp do preparatu, który poprawi Twoją sprawność...
Zobacz ofertę

Permen

4.69127 opinii:
  Suplement diety Permen to wysokiej jakości tabletki przeznaczone dla mężczyzn...
Zobacz ofertę

Levitra

4.176 opinii:
Levitra to lek, który wpływa na rozszerzanie się żył i tętnic znajdujących się w...
Zobacz ofertę

Navitin

4.138 opinii:
Navitin to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
Zobacz ofertę

Olimp Chela-Cynk

4.0519 opinii:
Środek Chela-Cynk to nowoczesny suplement diety, który ma cynk w postaci najwyższej...
Zobacz ofertę

Porn Pro Pills

4.09 opinii:
Jak działają naturalne środki na potencję? Jeśli okazuje się, że partnerka jest...
Zobacz ofertę

Therm Line Man

3.9416 opinii:
  Therm Line Man to suplement diety, który dostępny jest w formie tabletek....
Zobacz ofertę

Korzeń Maca

3.8614 opinii:
  Osoby, które zastanawiają się nad tym, jak poprawić swoją sprawność...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.