Febrisan

Febrisan

miejsce
w rankingu

5

Febrisan
4.33
opinii: 12
Objawy niedoboru witamin i minerałów

Objawy niedoboru witamin i minerałów

Czytaj artykuł
Morska, kamienna, himalajska - którą sól wybrać?

Morska, kamienna, himalajska - którą sól wybrać?

Czytaj artykuł
Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

Jakie właściwości posiada miód kwiatowy?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Janusz 2017-01-23 09:37

    Na mnie niestety nie działa.

  • Cela 2016-11-24 13:59

    Stosuje jak tylko poczuje sie zle i wiem ze zaraz chwyci mnie rpzeziebienie. i febrisan zawsze pomaga. Nistety sma jak dla mnie jest zbyt kwasny, ale kupuje go i tak bo to o dzialanie a nie o smakowanie chodzi.

  • Piotr 2016-11-03 10:26

    Bardzo dobry w smaku, a przy tym świetnie rozgrzewa!

  • Zielone algi dla zdrowia – szerokie zastosowanie

    Zielone algi dla zdrowia – szerokie zastosowanie

    Czytaj artykuł
    Kosmetyk idealny dla suchej skóry

    Kosmetyk idealny dla suchej skóry

    Czytaj artykuł
    Pokonać katar alergiczny

    Pokonać katar alergiczny

    Czytaj artykuł
  • Tiger 2015-04-08 13:11

    Po febrisanie czuje się o wiele lepiej i wiem, że ten środek wpływa na mnie doskonale. Dzięki niemu teraz już mam o wiele więcej siły i wiem, że pomoga!

  • Nia 2015-03-13 11:23

    Świetny zamiennik droższych saszetek leczniczych na grypę. Mimo niższej ceny jakość jest zbliżona.

  • Karol 2015-01-27 16:35

    Smak Febrisanu mi nie odpowiada, jest taki słodki chemiczny...a na rynku jest duży wybór więc nie musiałem się na niego zdawać.

  • Konter 2015-01-11 12:10

    Bardzo dobry lek. Stosuje go w początkowej fazie przeziębienia i wydaje mi się bardzo dobrze działać, ponieważ czuje w późniejszym czasie o wiele mniejsze objawy.

  • Daniel P. 2015-01-03 16:23

    Stosuje bardzo często w trakcie przeziębienia i zawsze praktycznie pomaga. Świetnie mi się stosowało, bo zarówno lepiej się czułem oraz wydzielina spływała znakomicie.

  • Karol Pawik 2014-12-20 23:16

    Piękna kwintesencja leku na przeziębienie oraz na początek grypy. Nic nie może nas zaskoczyć abyśmy mieli problem w pracy. Lek pomaga od razu i już możemy zapomnieć o jakiś stratach. Na mnie działa ekspresowo, dlatego oceniam go na maksymalną ocenę.

  • Marysia 2014-12-18 20:32

    Jak najbardziej ten lek podaje swojej rodzinie, gdyż perfekcyjnie rozgrzewa i ukaja róznego rodzaju bóle.

  • Helena S. 2014-12-16 13:02

    Febrisan pozwala mi się zrelaksować wieczorem, kiedy to mam największe bóle. Szybko działa,a dodatkowo rozgrzewa mi zalegająco wydzielinę i potem ładnie sie wszystko odksztusza.

  • Wojciech 2014-12-15 12:49

    Kilka tygodni temu czułem, że zaczyna brać mnie przeziębienie to spróbowałem tego zaradzić. Teraz po czuję się dobrze i mogłem bez problemu dalej pracować.

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Thumb nycomed

    Opis:

    Febrisan to  lek, który stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia lub grypy. Preparat można stosować w momencie, gdy pojawią się pierwsze dreszcze, gorączka, uczucie rozbicia, ból głowy, bóle mięśni, katar, ból gardła oraz ból zatok. W składzie preparatu Febrisan znajduje się paracetamol. Należy jednak pamiętać, że składniki leku przenikają zarówno przez łożysko w przypadku kobiet ciężarnych, jak i przenikają do mleka matki karmiącej!

    Skład:

    W składzie leku Febrisan znajdują się następujące substancje: paracetamol, kwas askorbinowy, fenylefryny chlorowodorek, sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, aspartam, żółcień chinolinowa, aromat Contramarum, sodu wodorowęglan.

    Dawkowanie:

    Dawkowanie leku Febrisan powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. 

    - dzieci powyżej 12. roku życia oraz dorośli- 1 saszetka przyjmowana co 4 lub 6 godzin

    Nie powinno się przekraczać dawki 4 saszetek na dobę. Zawartość saszetki należy rozpuścić w gorącej wodzie.

    Przeciwwskazania:

    Przed rozpoczęciem stosowania leku Febrisan należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą. Ze względu na ryzyko przedawkowania nie należy stosować jednocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Należy zachować ostrożność u osób stosujących leki przeciwzakrzepowe. Stosowanie leku u osób z niewydolnością wątroby, nadużywających alkohol oraz głodzonych stwarza ryzyko uszkodzenia wątroby. Należy zachować szczególną ostrożność u pacjentów z niewydolnością nerek, czynną chorobą wrzodową, przerostem gruczołu krokowego, podwyższonym ciśnieniem wewnątrzgałkowym, guzem chromochłonnym, a także u pacjentów uczulonych na kwas acetylosalicylowy oraz leczonych lekami uspokajającymi i innymi lekami sympatykomimetycznymi (tj. zmniejszającymi przekrwienie błon śluzowych, lekami hamującymi apetyt, lekami psychostymulującymi podobnymi do amfetaminy). W trakcie leczenia nie należy spożywać alkoholu. Należy skonsultować się z lekarzem nawet, jeśli powyższe ostrzeżenia dotyczą sytuacji występujących w przeszłości.

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników

    Sinufast

    4.9314 opinii:
    Sinufast to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępny w formie...
    czytaj dalej »

    Sinufast to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dostępny w formie... czytaj dalej »

    4.9314 opinii:

    Immunofort

    4.569 opinii:
    Immunofort to preparat dostępny w postaci syropu. Preparat w szczególności rekomendowany...
    czytaj dalej »

    Immunofort to preparat dostępny w postaci syropu. Preparat w szczególności rekomendowany... czytaj dalej »

    Aromatol

    4.4323 opinii:
    Aromatol jest koncentratem stworzonym po to, aby możliwe było przygotowanie roztworu...
    czytaj dalej »

    Aromatol jest koncentratem stworzonym po to, aby możliwe było przygotowanie roztworu... czytaj dalej »

    4.4323 opinii:

    Febrisan

    4.3312 opinii:
    Febrisan to  lek, który stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia lub...
    czytaj dalej »

    Febrisan to  lek, który stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia lub... czytaj dalej »

    4.3312 opinii:

    POLOPIRYNA MAX

    4.3315 opinii:
    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Actitrin

    4.310 opinii:
    Actitrin to lek dostępny w postaci syropu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować lek Actitrin...
    czytaj dalej »

    Actitrin to lek dostępny w postaci syropu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować lek Actitrin... czytaj dalej »

    4.310 opinii:

    Modafen

    4.1226 opinii:
    Lek Modafen przeznaczony jest do doraźnego leczenia początkowych objawów ostrych infekcji...
    czytaj dalej »

    Lek Modafen przeznaczony jest do doraźnego leczenia początkowych objawów ostrych infekcji... czytaj dalej »

    4.1226 opinii:

    Pectosol

    4.119 opinii:
    Pectosol to lek, który dostępny jest w formie koncentratu do przyrządzenia roztworu...
    czytaj dalej »

    Pectosol to lek, który dostępny jest w formie koncentratu do przyrządzenia roztworu... czytaj dalej »

    4.119 opinii:

    GrypoRutin

    3.888 opinii:
    GrypoRutin to preparat dostępny w postaci tabletek. Suplement diety w szczególności...
    czytaj dalej »

    GrypoRutin to preparat dostępny w postaci tabletek. Suplement diety w szczególności... czytaj dalej »

    ACC Max

    3.8527 opinii:
    Lek ACC Max dostępny jest w formie tabletek musujących. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
    czytaj dalej »

    Lek ACC Max dostępny jest w formie tabletek musujących. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

    3.8527 opinii:

    Produkt Febrisan został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: kaszel. Producentem preparatu Febrisan jest Nycomed, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Febrisan TABS, Benzacne, Controloc Control, Orocal D3, Albothyl. Ulotka produktu Febrisan jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Febrisan oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Febrisan można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Febrisan. Specyfik Febrisan został dołączony do bazy danych w dniu 2014-12-11 20:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Febrisan to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Febrisan. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Febrisan to z pewnością pomożesz wielu ludziom.