Loxon 2%

miejsce
w rankingu

28

Loxon 2%
4.0
opinii: 24

Zapoznaj się z ulotką Loxon 2%

Download icon Zobacz ulotkę
Loxon 2%

Loxon 2% to produkt leczniczy w postaci płynu na skórę, który pobudza wzrost włosów w przypadku łysienia androgenowego u mężczyzn, jak i kobiet. 

Substancją czynną zawartą w produkcie Loxon 2% jest minoksydyl. Substancja ta wykazuje pobudzające działanie na porost włosów. Minoksydyl wykazuje działanie hamujące i odwracające miniaturyzację mieszków włosowych. Jest silnym pobudzaczem na namnażające się komórki mieszków w fazie wzrostowej.

Loxon 2% hamuje wypadanie włosów około drugiego miesiąca stosowania ,natomiast porost nowych włosów występuje w okresie 4 miesięcy od rozpoczęcia stosowania leku.

Po 12 miesiącach stosowania uzyskuje się maksymalny efekt, pod warunkiem systematycznego używania leku. Wyniki leczenia są też uzależnione od indywidualnych cech pacjenta i wspomnianego systematycznego stosowania.

Zapoznaj się z ulotką Loxon 2%

Download icon Zobacz ulotkę
Loxon 2%

Skład:

Składniki leku Loxon 2% są następujące: 

substancja czynna minoksydyl
substancje pomocnicze glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona, kwas cytrynowy

W 1 ml płynu na skórę znajduje się 20 mg minoksydylu.

Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Piękne, zdrowe i lśniące włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie jest to taki prosty cel do zrealizowania. Każdy organizm ma swoje... Czytaj więcej

Dawkowanie:

Lek Loxon 2% należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Loxon 2% należy stosować miejscowo na skórę głowy.

Lek stosuje się dwa razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Loxon 2%.

Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Produkt Loxon 2% należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na uszkodzoną skórę głowy. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. 

Leku Loxon 2% nie należy stosować w czasie stosowania innych leków podawanych miejscowo takich jak kortykosteroidy, tretynoina, ditranol oraz wazelina. 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb logo sanofi

Postać:

płyn

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Opinia użytkownika 2018-08-12 11:58

    Bardzo dbam o moje bujne włosy:) Bardzo potrzebują ciągłej pielęgnacji:) Najbardziej przy spadku temperatury. Niezmiennie wtedy stosuję Loxon 2% . Nie znam bardziej skutecznego produktu:)

  • Radomił 2018-06-02 19:36

    Nie przeczuwałem, że będąc tak młodym będę borykał się z łysieniem... Dla mnie osobiście jest to kłopotliwe i wstydliwe. Znajomy miał w przeszłości podobne problemy i dlatego wiedział, co czuję... Powiedział mi, żebym kupił Loxon 2% . U niego ten produkt zadziałał. Pomyślałem, że nic nie tracę, więc zaryzykuję i kupię. Stosuję dopiero drugi dzień. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę efekty.

  • Katka 2018-01-25 18:27

    Dla mnie super! Oczywiście wymaga cierpliwości i regulernego stosowania ale rośnie mnóstwo nowych włosów. Nawet fryzjerka była zaskoczona, znając moje włosy przed kuracją. Polecam.

  • Olaf 2018-01-02 08:47

    Jako nastolatek miałem do czynienia z różnymi używkami. Młody i głupi byłem, co zrobię, czasu nie cofnę. Nie dość, że moja skóra dalej odwdzięcza mi się za to, jak ją traktowałam, to zauważyłem też u siebie wypadające włosy i tworzące się zakola, które nie wyglądają zbyt dobrze. Zacząłem stosować płyn Loxon 2%, bo jest przeznaczony właśnie przy łysieniu androgenowym. Mam nadzieję, że włosy zaczną odrastać. Na taki efekt liczę, bo jestem zdesperowany.

  • Michał 2017-12-17 16:36

    Jak we wszystkim, również i w przypadku Loxon 2% konieczna jest regularność. Produkt zawiera minoksydyl, który wpływa na poprawę krążenia w skórze głowy. Ten proces jest konieczny do pobudzania mieszków włosowych, dlatego ta regularność jest istotna już z tego punktu widzenia. Jeśli ktoś myśli, że wystarczy, jak użyje tego raz a jakiś czas albo od święta, to jest w dużym błędzie.

  • Marcjal 2017-12-04 18:48

    Jestem zdecydowanie za młody by mieć takie zakola. Wybrałem się wczoraj do apteki i nabyłem z polecenia dermatologa Loxon 2% . Ach, próbuję wierzyć, że specyfik sprawi, że włosy zaczną odrastać.

  • P. 2017-11-13 11:02

    Loxon 2% jest dla mnie flagowym przykładem preparatu do profesjonalnej pielęgnacji wypadających włosów. Tym bardziej że jest to LEK a nie kosmetyk, więc z założenia jego jakość jest o wiele, wiele wyższa. Cieszę się, że trafiłam na niego stosunkowo wcześnie, bo tera, dobiegając 40-tki może i trochę posiwiałem, ale jeszcze nie straszę otoczenia żadną łysiną.

  • Sandra 2017-11-10 12:44

    Preparat Loxon 2% hamuje lub całkowicie odwraca proces miniaturyzacji mieszka włosowego. Pożądany efekt możliwy jest tylko wtedy, gdy produkt będzie stosowany przez regularnie. NIe ma , że sobie kupicie i będzie stał na półce, a włosy urosną.... Wzmocnienie włosów i zahamowanie procesu wypadania, to zasługa zwiększonego przepływu krwi przez owłosioną skórę głowy, a to się nie stanie jeśli systematycznie nie podejdziecie do stosowania Loxon 2%!

  • Dagna 2017-11-02 16:30

    Bardzo dbam o pielęgnację :) Pamiętam o używaniu preparatu Loxon 2% :) Jestem usatysfakcjonowana, gdyż ten preparat to strzał w dziesiątkę. Loxon 2% jest najskuteczniejszy:)

  • Rafał 2017-10-27 09:24

    U facetów zakola i wypadające włosy to chyba najbardziej niewygodny problem. Nikt nie chce w wieku 30 lat wyglądać jak starszy pan bez włosów. Jako, że z reguł mamy krótkie włosy, nie widać tego, jak wypadają, to co innego niż u kobiet. Widać to dopiero w zaawansowanym stadium. Zacząłem używać Loxon 2%, bo widziałem ten produkt w reklamie. Używam go od niedawna, oby dał sobie radę.

  • Klaudia 2017-06-18 09:50

    Podrzuciłam Loxon 2% przyjacielowi gdyż od roku zdecydowanie tego potrzebował. Efekt raczej nie jest idealny, ale widzimy mniej wypadających włosów. Zachwyceni nie jesteśmy, ale od biedy Loxon 2% mimo wszystko coś tam robi.

  • Sandra 2016-10-28 09:47

    Kupiłam swojemu chłopakowi, już widać pierwsze efekty! Polecam.

  • Anna 2016-03-04 12:19

    Bardzo dobry

  • Menik 2015-04-19 14:52

    Zauważyłem lekki efekt, jednak tak na prawdę to szału z tym nie ma. Ogólnie jednak oceniam to pozytywnie bo jako jeden z nielicznych leków coś zrobił pozytywnego !

  • Annere 2015-04-19 14:26

    Nie zauważyłem tak na prawdę różnicy kiedy stosowałem ten środek, bo moje włosy i tak wypadały. To nie ma tak działać...

  • Hotars 2015-04-16 20:26

    Skutecznie pomaga zniwelować ilość wypadających włosów oraz pobudzić je do wzrostu. Widzę jak to działa na mnie i bardzo podoba mi się ten supel :)

  • Partus 2015-03-05 20:21

    Niby miało mi to pomoć na wypadanie włosów. Okazało się, że raczej nic mi to nie pomoże. Po 2 miesiącach stosowania nic się nie zmieniło i nie polecam!

  • Wiktor 2015-02-16 13:31

    Preparat jak najbardziej jest pomocny, ale właściwe dbanie o kondycje słabych włosów to drugi aspekt o którym trzeba pamiętać i którego nie wolno zaniedbywać.

  • Mariusz 2015-01-26 23:38

    Jak na preparat który stosuje się zewnętrznie to Loxon celnie trafia w problem i pomaga przeciwdziałać wypadaniu włosów.

  • Karolina 2015-01-22 14:53

    Płyn Loxon 2% to jeden z preparatów, których nie boje się używać i wiem, że są wstanie mi pomóc, tylko muszę to systematycznie stosować. Warto jest spróbować !

  • Włosy o_O 2015-01-22 14:52

    Stosuje ten środek już przez pewien okres czasu i na ogół jest dobry i widać efekty, tylko warto byłoby również zauważyć, że cena mogłaby być niższa i wtedy można byłoby kupować go częściej.

  • Bolix 2015-01-22 14:51

    Wydaje mi się, że ten loxon 2 działa tylko tak abyśmy wydali pieniążki i niby nam to pomogło, jednak okazalo się inaczej i to nie zadziałało na mnie.

  • Naftix 2015-01-22 14:50

    Stosuje Loxon 2% od dwóch tygodni i jakoś nie widzę róznicy. Zacząłem teraz wcierać Naftę może to pomoże, a nie takie drogi lek

  • Katar 2015-01-22 14:50

    Świetny środek pomagający w utrzymaniu włosów. Działa przeciwwypadaniu i po tygodniu widzę bardzo dobre efekty. Polecam Katar

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Loxon 2%

    Download icon Zobacz ulotkę
    Loxon 2%

    Skład:

    Składniki leku Loxon 2% są następujące: 

    substancja czynna minoksydyl
    substancje pomocnicze glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona, kwas cytrynowy

    W 1 ml płynu na skórę znajduje się 20 mg minoksydylu.

    Zdrowe i lśniące włosy

    Zdrowe i lśniące włosy

    Piękne, zdrowe i lśniące włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie jest to taki prosty cel do zrealizowania. Każdy organizm ma swoje... Czytaj więcej

    Dawkowanie:

    Lek Loxon 2% należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: lek Loxon 2% należy stosować miejscowo na skórę głowy.

    Lek stosuje się dwa razy na dobę.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Loxon 2%.

    Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

    Produkt Loxon 2% należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na uszkodzoną skórę głowy. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. 

    Leku Loxon 2% nie należy stosować w czasie stosowania innych leków podawanych miejscowo takich jak kortykosteroidy, tretynoina, ditranol oraz wazelina. 

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb logo sanofi

    Postać:

    płyn

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - wypadanie włosów

    Look Up - Skin Hair Nails

    4.8636 opinii:
    Look Up - Skin Hair Nails to naturalny suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt...
    czytaj dalej »

    Jantar Medica odżywka wcierka z wyciągiem z bursztynu

    4.836 opinii:
    Jantar Medica odżywka wcierka z wyciągiem z bursztynu to preparat przeznaczony dla osób...
    czytaj dalej »

    Olimp Skrzyp PLUS

    4.6715 opinii:
    Kapsułki Olimp Skrzyp PLUS to suplement diety opracowany z myślą o osobach pragnących...
    czytaj dalej »

    Regital

    4.679 opinii:
    Regital to suplement diety dostępny w postaci tabletek, jest on w szczególności...
    czytaj dalej »

    L`Biotica Włosy & Paznokcie

    4.577 opinii:
    L'Biotica Włosy & Paznokcie to suplement diety w postaci tabletek. Suplement...
    czytaj dalej »
    Kategoria:
    Uroda
    Typ:
    lek
    Na receptę:
    Nie