Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agnieszka 2016-04-12 14:28

  Jestem osobą starszą z lekką nadwagą.W moim przypadku lek okazał się pomocny w leczeniu stawów. Czuję się znacznie lepiej.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób starszych, sportowców. Preparat zwiększa ruchomość stawów oraz dba o prawidłową strukturę kości.

  Skład:

  W składzie tabletek ArthroStop Plus znajdują się następujące substancje: Chlorowodorek glukozaminy, Kwas boswelliowy, Metylosulfonylometan, Mangan.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 tabletkę trzy razy dziennie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  ArthroStop Plus

  4.01 opinii:
  ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Glukozamina 500

  0.00 opinii:
  Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się...
  czytaj dalej »

  Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

  Preparat ArthroStop Plus został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: ból stawów, chrząstka stawowa, glukozamina, wzmocnienie stawów. Wytwórcą produktu ArthroStop Plus jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu ArthroStop Plus jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat ArthroStop Plus oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt ArthroStop Plus dostępny jest bez recepty.