ArthroStop Plus

ArthroStop Plus

miejsce
w rankingu

--

ArthroStop Plus
4.0
opinii: 1
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agnieszka 2016-04-12 14:28

  Jestem osobą starszą z lekką nadwagą.W moim przypadku lek okazał się pomocny w leczeniu stawów. Czuję się znacznie lepiej.

 • Zapoznaj się z ulotką ArthroStop Plus

  Producent:

  Opis:

  ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób starszych, sportowców. Preparat zwiększa ruchomość stawów oraz dba o prawidłową strukturę kości.

  Skład:

  W składzie tabletek ArthroStop Plus znajdują się następujące substancje: Chlorowodorek glukozaminy, Kwas boswelliowy, Metylosulfonylometan, Mangan.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 tabletkę trzy razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - wzmocnienie stawów

  Produkt ArthroStop Plus został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: ból stawów, chrząstka stawowa, glukozamina, wzmocnienie stawów. Producentem preparatu ArthroStop Plus jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku ArthroStop Plus jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat ArthroStop Plus oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt ArthroStop Plus dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu ArthroStop Plus. Preparat ArthroStop Plus został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-23 15:40. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku ArthroStop Plus to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania ArthroStop Plus. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku ArthroStop Plus to z pewnością pomożesz wielu ludziom.