Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Dodano: 01-04-2016

ibuprofen ból głowy

Ból głowy to przykra dolegliwość, która znana jest każdemu z nas. Najczęściej ból głowy kojarzony jest z anginą, przeziębieniem lub grypą. Wówczas ból ten jest eliminowany za pomocą popularnych tabletek przeciwbólowych dostępnych w aptekach. W ich składzie najczęściej znajduje się paracetamol, ibuprofen lub kwas acetylosalicylowy. Niestety, okazuje się, że ból głowy może być początkiem poważnej choroby, która może zagrażać zdrowiu, a nawet życiu.

Apap to popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. W składzie preparatu znajduje się substancja aktywna - paracetamol. To niezwykle cenna informacja dla alergików. Badania dowodzą, że tabletki Apap są bardzo dobrze tolerowane przez osoby cierpiące na alergie. Apap działa wielokierunkowo. Z powodzeniem może być stosowany w czasie przeziębienia i grypy.

W składzie tabletek Ibuprom Max znajduje się substancja czynna - ibuprofen. Substancja ta zaliczana jest do grupy leków niesteroidowych. Ibuprom Max to szerokie spektrum działania. Preparat ten działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Należy jednak pamiętać, że tabletki mogą być przyjmowane nie dłużej niż trzy dni. Jeśli po trzech dniach przyjmowania tabletek dolegliwości bólowe nie miną, konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Saridon to lek, który wykorzystywany jest przez wielu pacjentów w łagodzeniu bólu głowy. Do głównych składników preparatu należy zaliczyć: paracetamol i propyfenazon. Skład tabletek Saridon został wzbogacony o kofeinę, która sprawia, że działanie przeciwbólowe paracetamolu jest znacznie mocniejsze.

Skład preparatu Metafen to połączenie dwóch silnych substancji przeciwbólowych: ibuprofen i paracetamol. Tabletki z powodzeniem mogą być stosowane przez pacjentów, którzy borykają się z dręczącym bólem głowy. Tabletki Metafen cieszą się dużą skutecznością u pacjentów cierpiących na migrenę.

Polopiryna Max to rekomendowany przez lekarzy lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. W składzie preparatu znajduje się kwas acetylosalicylowy. Polopiryna Max to bezpieczne rozwiązanie w przypadku bólu głowy. Tabletki mogą być również stosowane przez pacjentów cierpiących na grypę lub przeziębienie.

Tabletki Codipar 500 to skuteczny sposób na pozbycie się męczącego bólu głowy. Preparat działa przeciwbólowo. Z powodzeniem może być stosowany przez pacjentów z gorączką. Zdaniem pacjentów cierpiących na migrenę, tabletki Codipar 500 to numer jeden wśród pozostałych tabletek przeciwbólowych dostępnych na rynku.

W składzie preparatu Nurofen Forte znajduje się substancja czynna - ibuprofen. Nurofen Forte znany jest wszystkim z działania przeciwbólowego. Wskazaniem do stosowania tabletek Nurofen Forte są również pierwsze objawy przeziębienia lub grypy.

Exedrin Migrastop to innowacyjny preparat, który rekomendowany jest dla pacjentów borykających się z klasycznym bólem głowy oraz bólem migrenowym. Należy jednak pamiętać, że tabletki mogą być przyjmowane wyłącznie przez osoby dorosłe! Preparat nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Panadol to popularny lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Tabletki Panadol idealnie sprawdzają się w zwalczaniu dolegliwości bólowych różnego pochodzenia. Preparat ten może być stosowany przez pacjentów cierpiących na migrenę.

Etopiryna to lek o złożonym działaniu - preparat zwalcza dolegliwości bólowe różnego pochodzenia, zbija gorączkę oraz działa przeciwzapalnie. Skład preparatu został opracowany tak, by jego działanie przynosiło jak najlepsze rezultaty.

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.