Otrex 600

Otrex 600

miejsce
w rankingu

--

Otrex 600
4.0
opinii: 2
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • dada 2016-03-31 11:48

  moje nogi mniej puchną.polecam

 • Edyta 2016-03-23 11:09

  Na mnie dobrze działa.

 • Zapoznaj się z ulotką Otrex 600

  Producent:

  Opis:

  Otrex 600 to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy mają problem z naczyniami żylnymi. Otrex 600 wzmacnia ściany naczyń żylnych oraz chroni naczynia przed pękaniem i innymi urazami. Wskazaniem do stosowania preparatu jest: niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych z następującymi objawami: uczucie ciężkich nóg, odleżyny oraz dolegliwości bólowe.

  Skład:

  W składzie tabletek Otrex 600 znajdują się następujące substancje: diosmina półsyntetyczna, skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, powidon.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. W przypadku niewydolności krążenia żylnego zaleca się przyjmować 1 tabletkę na czczo.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Ochrona naczyń żylnych

  Produkt Otrex 600 został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Ochrona naczyń żylnych. Wytwórcą preparatu Otrex 600 jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Otrex 600 jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Otrex 600 oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Otrex 600 dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Otrex 600. Produkt Otrex 600 został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-30 12:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Otrex 600 to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Otrex 600. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Otrex 600 to z pewnością pomożesz wielu osobom.