Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Phlebodia to lek dostępny w formie tabletek powlekanych. Preparat wykazuje korzystne działanie na naczynia krwionośne - wzmacnia je oraz mniejsza ryzyko ich pękania. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować tabletki powlekane Phlebodia w leczeniu: niewydolności krążenia żylnego w obrębie kończyn dolnych, uczucia ciężkości nóg, łagodzenie dolegliwości związanych z zespołem niespokojnych nóg. Niekiedy lek Phlebodia wykorzystywany jest również w krótkotrwałym leczeniu żylaków odbytu. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego.

Skład:

W składzie tabletek powlekanych Phlebodia znajdują się następujące substancje: diosmina, kwas stearynowy, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, Sepifilm 002, celuloza mikrokrystaliczna, sepifilm 002: hypromeloza, celuloza kikrokrystaliczna, makrogol 400 stearynian, sepisperse AP 5523: glikol propylenowy, hypromeloza, tytanu dwutlenek, lak czerwieni koszenilowej, żelaza tlenek czarny, żelaza tlenek czerwony, alkohol etylowy 95%, guma lakowa, wosk Carnauba, wosk pszczeli.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. W przypadku niewydolności krążenia żylnego w obrębie kończyn dolnych zaleca się przyjmować jedną tabletkę (rano, n czczo). Tabletkę należy popić obficie wodą.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Venoforton

5.01 opinii:
Venoforton to lek dostępny w postaci płynu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować płyn...
czytaj dalej »

Venoforton to lek dostępny w postaci płynu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować płyn... czytaj dalej »

Reparil

5.01 opinii:
Lek Reparil wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. Preparat polecany jest w...
czytaj dalej »

Lek Reparil wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. Preparat polecany jest w... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Cyclovena

0.00 opinii:
Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie...
czytaj dalej »

Cyclovena to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat skutecznie zwalcza uczucie... czytaj dalej »

Phlebodia

0.00 opinii:
Phlebodia to lek dostępny w formie tabletek powlekanych. Preparat wykazuje korzystne działanie na...
czytaj dalej »

Phlebodia to lek dostępny w formie tabletek powlekanych. Preparat wykazuje korzystne działanie na... czytaj dalej »

Esceven

0.00 opinii:
Esceven to lek dostępny w postaci tabletek. Preparat przeznaczony jest dla osób, u...
czytaj dalej »

Esceven to lek dostępny w postaci tabletek. Preparat przeznaczony jest dla osób, u... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Galvenox soft

0.00 opinii:
Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje...
czytaj dalej »

Galvenox soft to preparat dostępny w postaci żelu do nóg. Preparat skutecznie eliminuje... czytaj dalej »

Specyfik Phlebodia został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, hemoroidy, Higiena, zdrowie, żylaki. Wytwórcą specyfiku Phlebodia jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Phlebodia jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Phlebodia oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Phlebodia można dostać bez recepty.