Zapoznaj się z ulotką Choligrip na noc

Download icon Zobacz ulotkę
Choligrip na noc

Choligrip na noc to produkt leczniczy w postaci syropu do stosowania podczas objawów przeziębienia i grypy.

W składzie leku Choligrip na noc znajdują się trzy substancje aktywne, do których należą: paracetamol, chlorowodorek prometazyny
i bromowodorek dekstrometorfanu. Substancje te wykazują działanie łagodzące na objawy towarzyszące grypie i przeziębieniu, jak ból gardła, ból głowy, gorączka, kaszel i katar.

Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Prometazyna ułatwia oddychanie podczas kataru, zmniejsza katar oraz wykazuje działanie uspokajające, z kolei dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo na kaszel suchy i duszący.

Lek przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.

 

Menopauza i jej pierwsze oznaki

Menopauza i jej pierwsze oznaki

Menopauza oraz poprzedzające ją przekwitanie nadchodzą, gdy przysadka mózgowa zwalnia tempo pracy, jajniki nie uwalniają już jajeczek, a kobiety... Czytaj więcej

Skład:

W składzie syropu Choligrip na noc znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne  paracetamol, chlorowodorek prometazyny i bromowodorek dekstrometorfanu
pozostałe składniki glukoza płynna, etanol 96%, makrogol 300, sodu cyklaminian, acesulfam potasowy, sodu cytrynian, kwas askorbowy, disodu edetynian, żółcień chinolinowa E104, błękit patentowy E131, olejek aromatyczny leczniczy, woda oczyszczona

W 20 ml syropu znajduje się 1000 mg paracetamolu, 20 mg chlorowodorku prometazyny i 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu.

Dawkowanie:

Lek Choligrip na noc należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Choligrip na noc należy zażywać doustnie.

Osobom dorosłym i dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 20 ml syropu przed snem. Do opakowania dołączona jest miarka. Nie nalezy stosowac leku przez okres dłuższy niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem. 

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Choligrip na noc. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.

Preparat zawiera etanol. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciaży i karmienia piersią. Produkt Choligrip na noc należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb gsk

Postać:

syrop

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Opinia użytkownika 2018-03-26 09:58

    Infekcja wirusowa, jaką jest grypa pojawia się w stanach osłabienia organizmu. Nienawidzę tego uziemienia. Aby postawić się na nogi stosuję Choligrip na noc . Przez to, że jest wszechstronny , specyfik ten zwalcza przeziębienie i grypę.

  • Miłka 2017-11-25 23:09

    Słyszałam, że syrop zaleca się stosować przed pójściem spać, w celu spokojnego snu podczas choroby?

  • Sandra 2017-11-11 15:16

    W produkcie Choligrip na noc podoba mi sięjego postać. Nie lubię ani tabletek, ani kapsułek ani wersji do rozpuszczania, bo mnie po nich boli brzuch. mam wrażenie, że syrop to najmniej inwazyjna opcja.Polecam, bo można po nim też się wyspać dobrze podczas choroby!

  • Marcjal 2017-06-29 13:59

    Choligrip Na Noc jak dla mnie może być. Tylko trochę długo trzeba czekać,aż przeziębienie minie.

  • Michał 2016-03-15 14:25

    Polecam wszystkim! lek mimo, że jest w smaku nie dobry, to ma bardzo dobre działanie.

  • Opinia użytkownika 2015-09-29 10:14

    Dobry i skuteczny syrop. Spełnił moje oczekiwania.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Choligrip na noc

    Download icon Zobacz ulotkę
    Choligrip na noc

    Choligrip na noc to produkt leczniczy w postaci syropu do stosowania podczas objawów przeziębienia i grypy.

    W składzie leku Choligrip na noc znajdują się trzy substancje aktywne, do których należą: paracetamol, chlorowodorek prometazyny
    i bromowodorek dekstrometorfanu. Substancje te wykazują działanie łagodzące na objawy towarzyszące grypie i przeziębieniu, jak ból gardła, ból głowy, gorączka, kaszel i katar.

    Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Prometazyna ułatwia oddychanie podczas kataru, zmniejsza katar oraz wykazuje działanie uspokajające, z kolei dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo na kaszel suchy i duszący.

    Lek przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.

     

    Menopauza i jej pierwsze oznaki

    Menopauza i jej pierwsze oznaki

    Menopauza oraz poprzedzające ją przekwitanie nadchodzą, gdy przysadka mózgowa zwalnia tempo pracy, jajniki nie uwalniają już jajeczek, a kobiety... Czytaj więcej

    Skład:

    W składzie syropu Choligrip na noc znajdują się następujące substancje: 

    substancje czynne  paracetamol, chlorowodorek prometazyny i bromowodorek dekstrometorfanu
    pozostałe składniki glukoza płynna, etanol 96%, makrogol 300, sodu cyklaminian, acesulfam potasowy, sodu cytrynian, kwas askorbowy, disodu edetynian, żółcień chinolinowa E104, błękit patentowy E131, olejek aromatyczny leczniczy, woda oczyszczona

    W 20 ml syropu znajduje się 1000 mg paracetamolu, 20 mg chlorowodorku prometazyny i 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu.

    Dawkowanie:

    Lek Choligrip na noc należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: produkt leczniczy Choligrip na noc należy zażywać doustnie.

    Osobom dorosłym i dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 20 ml syropu przed snem. Do opakowania dołączona jest miarka. Nie nalezy stosowac leku przez okres dłuższy niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem. 

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Choligrip na noc. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.

    Preparat zawiera etanol. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciaży i karmienia piersią. Produkt Choligrip na noc należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb gsk

    Postać:

    syrop

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - grypa

    Olejek Eteryczny Eukaliptusowy

    5.09 opinii:
    Olejek Eteryczny Eukaliptusowy o odświeżającym zapachu, przeznaczony do kąpieli, aromatyzacji...
    czytaj dalej »

    L52

    4.8614 opinii:
    L52 to lek homeopatyczny dostępny w postaci kropli do podawania doustnie. Krople przeznaczone są...
    czytaj dalej »

    Groprinosin tabletki

    4.8312 opinii:
    Groprinosin to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Produkt jest wskazany do...
    czytaj dalej »

    Quixx Soft

    4.836 opinii:
    Quixx Soft to wyrób medyczny w postaci spray'u do nosa, który korzystnie wpływa...
    czytaj dalej »

    Tabcin Trend

    4.810 opinii:
    Tabcin Trend to produkt leczniczy w postaci kapsułek miękkich do stosowania w celu łagodzenia...
    czytaj dalej »

    Ascodan

    4.810 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Modafen Grip

    4.717 opinii:
    Modafen Grip to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych, do stosowania w celu...
    czytaj dalej »

    Theraflu Extragrip

    4.710 opinii:
    Theraflu Extragrip to lek dostępny w postaci proszku do sporządzenia roztworu doustnego, w...
    czytaj dalej »

    Troxescorbin

    4.676 opinii:
    Troxescorbin to produkt leczniczy dostępny w postaci kapsułek, którego skłądniki...
    czytaj dalej »

    Choligrip na noc

    4.676 opinii:
    Choligrip na noc to produkt leczniczy w postaci syropu do stosowania podczas objawów...
    czytaj dalej »