Zapoznaj się z ulotką Cerugrip

Download icon Zobacz ulotkę
Cerugrip

Cerugrip to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych, wskazany do leczenia objawów przeziębienia i grypy.

W składzie leku Cerugrip znajdują się trzy substancje czynne: paracetamol, pseudoefedryna i dekstrometorfan. Wykazują one działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe oraz przeciwkaszlowo. Lek działa również na obrzek i przekrwienie błony śluzowej nosa.

Lek Cerugrip przeznaczony jest do stosowania w celu leczenia krótkotrwałego objawów grypy i przeziebienia oraz stanów grypopodobnych. Preparat działa na takie objawy jak kaszel, katar, ból gardła, ból głowy oraz bóle kostno-stawowe i mięśniowe.

Wskazaniem do stosowania preparatu Cerugrip jest również zapalenie zatok przynosowych.

Czystek jako naturalny środek wzmacniający odporność

Czystek jako naturalny środek wzmacniający odporność

Czystek pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego i Afryki Północnej, ale można go też znaleźć na Kaukazie. To mały krzew, z pachnącymi, białymi,... Czytaj więcej

Skład:

W składzie tabletek powlekanych Cerugrip znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne paracetamol, pseudoefedryny chlorowodorek i dekstrometorfanu bromowodorek
pozostałe składniki

celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, krospowidon, powidon K-25, krzemionka koloidalna, bezwodna;

otoczka: laktoza jednowodna, hypromeloza 6cP, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000

Jedna tabletka zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku i 10 mg dekstrometorfanu bromowodorku.

Dawkowanie:

Lek Cerugrip należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Cerugrip należy przyjmować doustnie.

Zalecane dawkowanie leku:

wiek dawkowanie maksymalna dawka dobowa
dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat 1-2 tabletki, 3-4 razy na dobę 8 tabletek
dzieci w wieku 6 do 12 lat 1 tabletka, 3-4 razy na dobę 4 tabletki

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Cerugrip. Nie stosować w przypadku niedoczynności wątroby i/lub nerek.

Nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia. Produkt Cerugrip należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu.

W okresie ciąży i karmienia piersią o możliwości zastosowania leku powinien zadecydować lekarz. Nie stosować w przypadku choroby serca, choroby akoholowej oraz astmy oskrzelowej.

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb polfarmex

Postać:

tabletka powlekana

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Ola 2017-11-21 14:03

    Cerugrip sprawdził się u mnie na ból zatok - choć nie było to powodem przeziebienia

  • Janina 2017-08-09 14:42

    Zazwyczaj wybieram Cerugrip jak mnie rozkłada grypa. Nie mam czasu na tkwienie w łóżku. Cerugrip jest tu pomocnym środkiem.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Cerugrip

    Download icon Zobacz ulotkę
    Cerugrip

    Cerugrip to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych, wskazany do leczenia objawów przeziębienia i grypy.

    W składzie leku Cerugrip znajdują się trzy substancje czynne: paracetamol, pseudoefedryna i dekstrometorfan. Wykazują one działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe oraz przeciwkaszlowo. Lek działa również na obrzek i przekrwienie błony śluzowej nosa.

    Lek Cerugrip przeznaczony jest do stosowania w celu leczenia krótkotrwałego objawów grypy i przeziebienia oraz stanów grypopodobnych. Preparat działa na takie objawy jak kaszel, katar, ból gardła, ból głowy oraz bóle kostno-stawowe i mięśniowe.

    Wskazaniem do stosowania preparatu Cerugrip jest również zapalenie zatok przynosowych.

    Czystek jako naturalny środek wzmacniający odporność

    Czystek jako naturalny środek wzmacniający odporność

    Czystek pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego i Afryki Północnej, ale można go też znaleźć na Kaukazie. To mały krzew, z pachnącymi, białymi,... Czytaj więcej

    Skład:

    W składzie tabletek powlekanych Cerugrip znajdują się następujące substancje: 

    substancje czynne paracetamol, pseudoefedryny chlorowodorek i dekstrometorfanu bromowodorek
    pozostałe składniki

    celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, krospowidon, powidon K-25, krzemionka koloidalna, bezwodna;

    otoczka: laktoza jednowodna, hypromeloza 6cP, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000

    Jedna tabletka zawiera 325 mg paracetamolu, 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku i 10 mg dekstrometorfanu bromowodorku.

    Dawkowanie:

    Lek Cerugrip należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: produkt leczniczy Cerugrip należy przyjmować doustnie.

    Zalecane dawkowanie leku:

    wiek dawkowanie maksymalna dawka dobowa
    dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat 1-2 tabletki, 3-4 razy na dobę 8 tabletek
    dzieci w wieku 6 do 12 lat 1 tabletka, 3-4 razy na dobę 4 tabletki

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Cerugrip. Nie stosować w przypadku niedoczynności wątroby i/lub nerek.

    Nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia. Produkt Cerugrip należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu.

    W okresie ciąży i karmienia piersią o możliwości zastosowania leku powinien zadecydować lekarz. Nie stosować w przypadku choroby serca, choroby akoholowej oraz astmy oskrzelowej.

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb polfarmex

    Postać:

    tabletka powlekana

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie

    Fiorda - Na Podrażnione Gardło i Krtań

    4.867 opinii:
    Naturalne składniki zawarte w produkcie Fiorda wspomagają prawidłowe...
    czytaj dalej »

    Vicks VapoRub

    4.867 opinii:
    Vicks VapoRub to lek w postaci maści. Wskazaniem do stosowania maści Vicks VapoRub są...
    czytaj dalej »

    L 52

    4.8513 opinii:
    L52 to lek homeopatyczny dostępny w postaci kropli do podawania doustnie. Krople przeznaczone są...
    czytaj dalej »

    Koper Włoski Fix

    4.836 opinii:
    Koper Włoski Fix to preparat leczniczy w postaci ziół do zaparzania w...
    czytaj dalej »

    Calcium z witaminą C

    4.836 opinii:
    Calcium z witaminą C to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. Tabletki te...
    czytaj dalej »

    Trachisan

    4.836 opinii:
    Trachisan to lek dostępny w postaci pastylek. Produkt leczniczy wskazany jest w...
    czytaj dalej »

    DISNEMAR dla Dorosłych

    4.810 opinii:
    DISNEMAR dla Dorosłych to wyrób medyczny wskazany do nawilżania i codziennej higieny...
    czytaj dalej »

    Ascodan

    4.810 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Althaeae

    4.789 opinii:
    Althaeae to lek dostępny w postaci syropu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla...
    czytaj dalej »

    Prenalen Gardło

    4.758 opinii:
    Suplement diety Prenalen Gardło to pastylki do ssania dla kobiet w ciąży i karmiących...
    czytaj dalej »
    Podmiot odpowiedzialny:
    POLFARMEX
    Kategoria:
    Zdrowie
    Typ:
    lek
    Na receptę:
    Nie
    Podmiot odpowiedzialny:
    POLFARMEX