Reklama baner
Avilin

Avilin

miejsce
w rankingu

--

Avilin
5.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2015-09-13 20:53

  M.L., oczywiście, że tak mówiła, bo tego uczą na studiach na medycynie. Uczą jak leczyć za pomocą leków, a nie co powoduje choroby albo jak zachować zdrowie. medycyna jest sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne, które muszą zarabiać, a jeśli będziemy jeść zdrowo i nie będziemy chorować to nie zarobią. Zresztą nic nie tracisz. Gwarantuje Ci, że jak zaczniesz jeść zdrowo to nie tylko Twoja skóra poczuje się lepiej.

 • M.L. 2015-09-13 20:50

  Aśka, Avilin mi też pomaga,a le z tą dietą to chyba ściema albo przypadek, bo moja derma mówiła, że jedzenie nie ma wpływu na wygląd naszej skóry.

 • Asia 2015-09-13 20:49

  Avilin jest całkiem niezły dla wszystkich osób z dolegliwościami atopowego zapalenia skóry. Cudów nie robi, ale działa bardzo przyzwoicie. Zaczerwienia wokół nosa i ust dość szybko znikają i pomaga w zatrzymywaniu ich nawrotów. Jak ktoś ma problemy z AZS to polecam szczególnie mocno przeanalizować swoją dietę, bo to jest główny winowajca naszego problemu. Radzę odstawić przede wszystkim gluten, nabiał (sery, mleko itp.) oraz przetworzoną żywność (cola, batoniki, mrożonki itp.). Można też spróbować tzw. jaglanki czyli diety oczyszczającej podczas, której je się tylko kaszę jaglaną np. przez tydzień. W tym czasie nasz organizm szybko przetrawi kaszę jaglaną i zacznie wywalać wszystkie nagromadzone toksyny (skóra może się pogorszyć na kilka dnia, ale warto, bo później będzie lepiej).

 • Zapoznaj się z ulotką Avilin

  Producent:

  Opis:

  Avilin to preparat dostępny w postaci balsamu. Balsam został stworzony z myślą o osobach, które są posiadaczami bardzo podrażnionej skóry. Preparat wykazuje działanie regenerujące, osłaniające i ochronne. Stosując balsam Avilin szybko odbudujesz swoją skórę i pozbędziesz się niechcianych podrażnień! Aplikacja balsamu jest niezwykle prosta i komfortowa. Preparat został przebadany dermatologicznie.

  Skład:

  W składzie balsamu Avilin znajdują się następujące substancje: eter poliwinylobutylowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Avilin

  5.03 opinii:
  Avilin to preparat dostępny w postaci balsamu. Balsam został stworzony z myślą o osobach,...
  czytaj dalej »

  Avilin to preparat dostępny w postaci balsamu. Balsam został stworzony z myślą o osobach,... czytaj dalej »

  5.03 opinii:

  Czynnik wzrostu naskórka

  0.00 opinii:
  BIO SERUM SKIN ARCHI-TEC to preparat rekomendowany w szczególności dla kobiet,...
  czytaj dalej »

  BIO SERUM SKIN ARCHI-TEC to preparat rekomendowany w szczególności dla kobiet,... czytaj dalej »

  Produkt Avilin został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: gojenie się rany, oparzenia, oparzenia słoneczne, Odleżyny, zdrowie, Regeneracja skóry. Producentem produktu Avilin jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Avilin jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Avilin oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Avilin dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Avilin. Produkt Avilin został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-07 12:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Avilin to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Avilin. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Avilin to z pewnością pomożesz wielu osobom.