Tribactic One

Tribactic One

miejsce
w rankingu

--

Tribactic One
4.0
opinii: 1
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bernadetta 2016-03-15 16:18

  wygodne chusteczki pakowane pojedynczo.polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a
   

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Tribactic One został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: chusteczki oczyszczające, chusteczki antybakteryjne. Wytwórcą preparatu Tribactic One jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Tribactic One jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Tribactic One oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Tribactic One można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Tribactic One. Specyfik Tribactic One został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-30 00:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tribactic One to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Tribactic One. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Tribactic One to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.