Reklama baner
Otinum

Otinum

miejsce
w rankingu

--

Otinum
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • irena 2016-03-21 14:48

  łatwe w użyciu,polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Otinum

  Producent:

  Opis:

  Lek Otinum dostępny jest w formie kropli do uszu. Lek wykazuje działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Minimalizuje dolegliwości bólowe oraz zmniejsza stan zapalny w obrębie zapalenia ucha środkowego, błony bębenkowej oraz przewodu słuchowego zewnętrznego. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna: choliny salicylan (zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych). Preparat nie może być stosowany u pacjentów, u których doszło do pęknięcia błony bębenkowej!

  Skład:

  W składzie kropli Otinum znajdują się następujące substancje: choliny salicylan (substancja czynna), glicerol, etanol 96%, chlorobutanol półwodny, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany u pacjentów, u których doszło do pęknięcia błony bębenkowej.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Otinum

  4.01 opinii:
  Lek Otinum dostępny jest w formie kropli do uszu. Lek wykazuje działanie przeciwobrzękowe i...
  czytaj dalej »

  Lek Otinum dostępny jest w formie kropli do uszu. Lek wykazuje działanie przeciwobrzękowe i... czytaj dalej »

  4.01 opinii:

  Preparat Otinum został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: Choroba, zdrowie, Kropke do uszu. Wytwórcą specyfiku Otinum jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Otinum jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Otinum oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Otinum można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Otinum. Produkt Otinum został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-25 20:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Otinum to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Otinum. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Otinum to z pewnością pomożesz wielu osobom.