Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • irena 2016-03-21 14:48

  łatwe w użyciu,polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Lek Otinum dostępny jest w formie kropli do uszu. Lek wykazuje działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Minimalizuje dolegliwości bólowe oraz zmniejsza stan zapalny w obrębie zapalenia ucha środkowego, błony bębenkowej oraz przewodu słuchowego zewnętrznego. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna: choliny salicylan (zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych). Preparat nie może być stosowany u pacjentów, u których doszło do pęknięcia błony bębenkowej!

  Skład:

  W składzie kropli Otinum znajdują się następujące substancje: choliny salicylan (substancja czynna), glicerol, etanol 96%, chlorobutanol półwodny, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany u pacjentów, u których doszło do pęknięcia błony bębenkowej.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Otinum

  4.01 opinii:
  Lek Otinum dostępny jest w formie kropli do uszu. Lek wykazuje działanie przeciwobrzękowe i...
  czytaj dalej »

  Lek Otinum dostępny jest w formie kropli do uszu. Lek wykazuje działanie przeciwobrzękowe i... czytaj dalej »

  4.01 opinii:

  Produkt Otinum został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Choroba, zdrowie, Kropke do uszu. Producentem produktu Otinum jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Otinum jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Otinum oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Otinum można dostać bez recepty.