Tormentalum

Tormentalum

miejsce
w rankingu

--

Tormentalum
5.0
opinii: 1
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 23:35

  Maść Tormentalum na pewno godna polecenia na wszystkiego rodzaju poparzenia i inne drobne uszkodzenia skóry. Jest bardzo tania i moim zdaniem rónie skuteczna jak produkty konkurencji.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Tormentalum to lek dostępny w postaci maści. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść Tormentalum przy otarciach naskórka. Lek wykazuje działanie przeciwzapalne i ściągające. Maść działa miejscowo przeciwobrzękowo, rozgrzewająco oraz zmniejsza obrzęk. Cudowny skład preparatu sprawia, że lek działa antybakteryjnie i przyspiesza gojenie się ran. Maść Tormentalum powinna znaleźć się w każdej domowej apteczce!

  Skład:

  W składzie maści Tormentalum znajdują się następujące substancje: wyciąg płynny z kłącza pięciornika, ichtamol, cynku tlenek, lanolina, wazelina żółta.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Maść należy stosować na chorobo zmienione miejsce 3-4 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Tormentalum

  5.01 opinii:
  Tormentalum to lek dostępny w postaci maści. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść...
  czytaj dalej »

  Tormentalum to lek dostępny w postaci maści. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść... czytaj dalej »

  Maść Borna

  5.02 opinii:
  Maść Borna wykazuje działanie ściągające, przeciwbakteryjne i złuszczające. Lekarze zalecają...
  czytaj dalej »

  Maść Borna wykazuje działanie ściągające, przeciwbakteryjne i złuszczające. Lekarze zalecają... czytaj dalej »

  Specyfik Tormentalum został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Naskórek, Otarcia skóry. Producentem produktu Tormentalum jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Tormentalum jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Tormentalum oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Tormentalum można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Tormentalum. Preparat Tormentalum został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-06 22:24. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Tormentalum to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Tormentalum. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Tormentalum to z pewnością pomożesz wielu ludziom.