Ascodan
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Ascodan

Producent:

POLPHARMA

Thumb polpharma

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

Specyfik Ascodan został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, Ból zęba, ból stawów, przeciwgorączkowy, reumatyzm, migrena, ból głowy, Nerwobóle, przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Ascodan jest Polpharma, który również jest twórcą takich preparatów jak Ascodan, Polopiryna S, Ibufen dla dzieci forte, Calcipiryna, Mentowal. Ulotka specyfiku Ascodan jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Ascodan oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Ascodan można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ascodan. Specyfik Ascodan został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-02-24 14:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ascodan to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Ascodan. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Ascodan to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.