Emofix

Emofix

miejsce
w rankingu

--

Emofix
4.5
opinii: 2
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ruda 2017-04-05 20:17

  Wystarczy, że kilka dni zarwę nockę, a już z przemęczenia zaczyna mi lecieć krew z nosa. Nauczyłąm się już mieć Emofix na w razie czego - bo o ile w domu jestem w stanie na spokojnie zatamować sobie krwawienie, tak poza domem to już gorzej.

 • Ewan 2017-04-05 09:26

  Stosuję Emofix w okresie wiosennym, kiedy często i mocno leci mi z nosa krew. Wyrób tamuje krwawienie i przywraca "normalne" funkcjonowanie.

 • Zapoznaj się z ulotką Emofix

  Producent:

  DMG

  Thumb dmg

  Opis:

  Emofix to wyrób medyczny w postaci maści. Preparat Emofix przeznaczony jest do zapobiegania i powstrzymywania krwawienia z nosa i dziąseł oraz krwawienia ze skóry i błon śluzowych. 

  Skład:

  Komponenty produktu Emofix są następujące: mieszanka nasyconych kwasów tłuszczowych, wyciąg białkowy z drożdży (biało roślinne), lecytyna, witamina E, wosk pszczeli, olej sojowy, alkohol stearylowy, chlorki wapnia, potasu i magnezu, glicerol monostearynowy, para hydroxybenzoesan metylu i propylu, antyutleniacz BHT.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie wyrobu medycznego Emofix powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

  Stosować według potrzeby nakładając odpowiednią ilość maści do pokrycia miejsca urazu. W przypadku użycia maści do tamowania nosa należy zastosować dodatkowy aplikator.

  Przeciwwskazania:

  Przed zastosowaniem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Emofix.

  Produkt Emofix należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - krwawienie z nosa

  Emofix

  4.52 opinii:
  Emofix to wyrób medyczny w postaci maści. Preparat Emofix przeznaczony jest do...
  czytaj dalej »

  Emofix to wyrób medyczny w postaci maści. Preparat Emofix przeznaczony jest do... czytaj dalej »

  4.52 opinii:

  Specyfik Emofix został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: wrażliwe dziąsła, Krwawienie z nosa. Producentem specyfiku Emofix jest DMG, który również jest producentem takich produktów jak Rinopanteina, Colinox, Emofix, Stomatovis, Gastrotuss. Ulotka specyfiku Emofix jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Emofix oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Emofix można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Emofix. Specyfik Emofix został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-03-08 15:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Emofix to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Emofix. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Emofix to z pewnością pomożesz wielu osobom.