Proktis-M plus

Proktis-M plus

miejsce
w rankingu

--

Proktis-M plus
0.0
opinii: 0
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Proktis-M plus

Producent:

Opis:

Proktis-M plus to preparat dostępny w postaci maści doodbytniczej. Preparat w szczególności polecany jest dla pacjentów, którzy pragną zregenerować błonę śluzową kanału odbytu i odbytnicy. Maść Proktis-M plus to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z hemoroidami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz przebyli zabiegi i operacje chirurgiczne.

Skład:

W składzie maści Proktis-M plus znajdują się następujące substancje: wazelina biała, olej wazelinowy, glikol propylenowy, polidokanol, fitosomy escyny i betasitosterolu, fitosomy kwasu glicyryzynowego, BHT, izopropyl paraben, izobutyl paraben, butyl paraben, sól sodowa kwasu hialuronowego.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Stosować rano i wieczorem (najlepiej po wypróżnieniu).

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Maść doodbytnicza

Proktis-M plus

0.00 opinii:
Proktis-M plus to preparat dostępny w postaci maści doodbytniczej. Preparat w...
czytaj dalej »

Proktis-M plus to preparat dostępny w postaci maści doodbytniczej. Preparat w... czytaj dalej »

Specyfik Proktis-M plus został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: hemoroidy, zdrowie, maść doodbytnicza. Producentem preparatu Proktis-M plus jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Proktis-M plus jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Proktis-M plus oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Proktis-M plus dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Proktis-M plus. Produkt Proktis-M plus został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-11 11:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Proktis-M plus to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Proktis-M plus. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Proktis-M plus to z pewnością pomożesz wielu osobom.