3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion

3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion

miejsce
w rankingu

--

3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion
3.33
opinii: 3

Kup w sklepie

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Xinnka 2015-08-09 10:54

  Ogólnie jak dla mnie to bez rewelacji. Mogłoby to lepiej działać, bo teraz to prawie nie ma efektu. Nie polecam nikomu!

 • Opinia użytkownika 2015-08-09 10:53

  Po 15 dniach wyglądam rzeczywiście lepiej i poprzez to będę mogła o wiele lepiej funkcjonować. Daje 5/5 bo efekt jest i cieszę się z tego działania.

 • Amanta 2015-08-09 10:53

  Takie kremy właśnie mi się podobają. Nie ma nic lepszego niż uniwersalne kremy. Działają perfekcyjnie i dzięki temu czuje się o wiele lepiej :)

 • Zapoznaj się z ulotką 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Produkt 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kremy na noc, kremy na dzień, kremy uniwersalne, kremy do cery w każdym wieku, Pielęgnacja twarzy. Producentem specyfiku 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion jest Clinique, który również jest producentem takich specyfików jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka specyfiku 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion. Preparat 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion to z pewnością pomożesz wielu osobom.