3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion

3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion

miejsce
w rankingu

--

3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion
3.33
opinii: 3
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Xinnka 2015-08-09 10:54

  Ogólnie jak dla mnie to bez rewelacji. Mogłoby to lepiej działać, bo teraz to prawie nie ma efektu. Nie polecam nikomu!

 • Opinia użytkownika 2015-08-09 10:53

  Po 15 dniach wyglądam rzeczywiście lepiej i poprzez to będę mogła o wiele lepiej funkcjonować. Daje 5/5 bo efekt jest i cieszę się z tego działania.

 • Amanta 2015-08-09 10:53

  Takie kremy właśnie mi się podobają. Nie ma nic lepszego niż uniwersalne kremy. Działają perfekcyjnie i dzięki temu czuje się o wiele lepiej :)

 • Zapoznaj się z ulotką 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Produkt 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kremy na noc, kremy na dzień, kremy uniwersalne, kremy do cery w każdym wieku, Pielęgnacja twarzy. Producentem specyfiku 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion jest Clinique, który również jest producentem takich specyfików jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka specyfiku 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion. Preparat 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Lotion to z pewnością pomożesz wielu osobom.