Trzy metody jak uniknąć efektu jojo

Trzy metody jak uniknąć efektu jojo

Czytaj artykuł
Zdrowotne właściwości bakalii

Zdrowotne właściwości bakalii

Czytaj artykuł
Zasada działania Viagry

Zasada działania Viagry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • monika 2016-04-01 14:22

  bardzo przyspiesza gojenie, dobry na otarcia i drobne skaleczenia u dzieci.

 • Aga 2015-09-14 09:01

  Curiosin szybko łagodzi podrażnienia i pomaga goić rany. Polecam

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 09:01

  Bardzo dobry żel do leczenia wszelkiego rodzaju ran skóry.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Curiosin to lek dostępny w postaci żelu. Głównym składnikiem żelu jest kwas hialuronowy, który przyspiesza procesy regeneracyjne oraz sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna. Ponadto kwas hialuronowy poprawia ogólną kondycję skóry. Preparat zmniejsza dolegliwości bólowe oraz przyspiesza proces gojenia się ran. Preparat z powodzeniem może być stosowany na odleżyny. Zdecydowaną zaletą żelu jest to, iż pozbawiony jest on zapachu.

  Skład:

  W składzie żelu Curiosin znajdują się następujące substancje: hialuronian cynku, karbomer 934P, woda do wstrzykiwań.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Curiosin

  5.03 opinii:
  Curiosin to lek dostępny w postaci żelu. Głównym składnikiem żelu jest kwas hialuronowy,...
  czytaj dalej »

  Curiosin to lek dostępny w postaci żelu. Głównym składnikiem żelu jest kwas hialuronowy,... czytaj dalej »

  Preparat Curiosin został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: gojenie się rany, stopa cukrzycowa, Odleżyny, zdrowie, Rany. Wytwórcą produktu Curiosin jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Curiosin jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Curiosin oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Curiosin można dostać bez recepty.