Vichy Normaderm

Vichy Normaderm

miejsce
w rankingu

--

Vichy Normaderm
0.0
opinii: 0
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb vichy

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Produkt Vichy Normaderm został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: łojotok, trądzik, żel do twarzy. Producentem specyfiku Vichy Normaderm jest Vichy, który również jest producentem takich produktów jak Vichy Neovadiol Kompleks Uzupełniający, Vichy Aqualia Thermal, Vichy Neovadiol Magistral Elixir, Vichy Myokine, Vichy Podexine . Ulotka produktu Vichy Normaderm jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Vichy Normaderm oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Vichy Normaderm można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Vichy Normaderm. Specyfik Vichy Normaderm został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-01 14:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vichy Normaderm to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Vichy Normaderm. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Vichy Normaderm to z pewnością pomożesz wielu osobom.