Triple Eye Shadow

Triple Eye Shadow

miejsce
w rankingu

--

Triple Eye Shadow
3.75
opinii: 4
Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Hania 2016-04-14 13:46

  bardzo dobre. trwałość jest w porządku, choć nie spektakularna, na co dzień ok.

 • Agata.K 2015-08-10 21:51

  Może trochę drogi, no ale warto mieć go w swojej kolekcji, głównie ze względu na jego trwałość/wydajność no i miękkość. Nie mam z nim żadnych problemów i kupię jeszcze raz.

 • Ilona 2015-08-10 21:50

  Bardzo łatwo się je rozprowadza po powiece bo są miękkie - nie osypują się, trzymają się prawie cały dzień roboczy. Dla mnie bardzo dobre rozwiązanie na co dzień :)

 • 5 naturalnych źródeł magnezu- gdzie je znajdziesz.

  5 naturalnych źródeł magnezu- gdzie je znajdziesz.

  Czytaj artykuł
  Zapalenie pęcherza - jak sobie z nim poradzić?

  Zapalenie pęcherza - jak sobie z nim poradzić?

  Czytaj artykuł
  Palenie tytoniu

  Palenie tytoniu

  Czytaj artykuł
 • Gera 2015-08-10 21:48

  Tylko dlaczego tak beznadziejnie dobrane kolory? Ja bym kupiła ale w innej palecie kolorystycznej

 • Zapoznaj się z ulotką Triple Eye Shadow

  Producent:

  ISADORA

  Thumb isadora

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - cienie do powiek

  Specyfik Triple Eye Shadow został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: cienie, cienie potrójne, kosmetyki. Producentem produktu Triple Eye Shadow jest Isadora, który również jest producentem takich specyfików jak Triple Eye Shadow. Ulotka preparatu Triple Eye Shadow jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Triple Eye Shadow oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Triple Eye Shadow dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Triple Eye Shadow. Produkt Triple Eye Shadow został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Triple Eye Shadow to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Triple Eye Shadow. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Triple Eye Shadow to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.