Reklama baner
Trigonella

Trigonella

miejsce
w rankingu

--

Trigonella
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Migdały w kuchni i kosmetyce

Migdały w kuchni i kosmetyce

Czytaj artykuł
Masaż a zdrowie

Masaż a zdrowie

Czytaj artykuł
Aloes – sekret zdrowia i urody

Aloes – sekret zdrowia i urody

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Trigonella

Producent:

Opis:

Trigonella to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat utrzymuje właściwy poziom cukru we krwi. Trigonella dba o właściwe pH soku żołądkowego. Preparat rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi.

Skład:

W składzie preparatu Trigonella znajdują się następujące substancje: mielone nasiona kozieradki, żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172, maltodekstryna.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zalecana dzienna porcja, to 3-6 kapsułek.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Sussina Gold

5.01 opinii:
Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold...
czytaj dalej »

Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold... czytaj dalej »

Liponexin

5.01 opinii:
Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki...
czytaj dalej »

Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki... czytaj dalej »

Insulan

5.02 opinii:
Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

Chlorella Tabletki

3.437 opinii:
Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter...
czytaj dalej »

Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter... czytaj dalej »

Preparat Trigonella został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Poziom cukru, zdrowie, Cukrzyca. Wytwórcą specyfiku Trigonella jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Trigonella jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Trigonella oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Trigonella można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Trigonella. Produkt Trigonella został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-19 17:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Trigonella to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Trigonella. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Trigonella to z pewnością pomożesz wielu osobom.