FARINGOSEPT

FARINGOSEPT

miejsce
w rankingu

--

FARINGOSEPT
4.0
opinii: 1
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Beata 2016-04-12 10:10

  Faringosept przyniósł efekt. Efekt po zażyciu nie był natychmiastowy, ale jednak długotrwały. Mi bardzo odpowiada także łagodny smak.Godny polecenia!

 • Zapoznaj się z ulotką FARINGOSEPT

  Producent:

  Opis:

  FARINGOSEPT to lek, który dostępny jest w formie tabletek do ssania. Preparat wykazuje działanie odkażające i jest stosowany w leczeniu zakażeń jamy ustnej i gardła: stany zapalne migdałków, dziąseł, jamy ustnej. FARINGOSEPT wykorzystywany jest również w stanach po usunięciu migdałków oraz po ekstrakcji zębów. Badania dowodzą, że tabletki FARINGOSEPT nie pozwalają rozwijać się szkodliwym bakteriom. Zdecydowaną zaletą preparatu jest fakt, iż nie zaburza on naturalnej flory jelitowej.

  Skład:

  W składzie tabletek do ssania FARINGOSEPT znajdują się następujące substancje: ambazon jednowodny (substancja czynna), sacharoza i laktoza jednowodna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Tabletki przeznaczone są do ssania. Zaleca się zażywać od 3 do 5 tabletek na dobę przez okres 3-4 dni. Tabletki należy ssać 15-30 minut po jedzeniu. Po zażyciu tabletki nie należy pić ani jeść przez 2-3 godziny.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy pamiętać, że w składzie preparatu znajduje się laktoza i sacharoza.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Preparat FARINGOSEPT został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, ból gardła, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Producentem preparatu FARINGOSEPT jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku FARINGOSEPT jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat FARINGOSEPT oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat FARINGOSEPT można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu FARINGOSEPT. Specyfik FARINGOSEPT został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-20 12:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu FARINGOSEPT to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania FARINGOSEPT. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu FARINGOSEPT to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.