Antygrypin

Antygrypin

miejsce
w rankingu

--

Antygrypin
0.0
opinii: 0
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Antygrypin

Producent:

NATUR PRODUKT

Thumb natur produkt 2

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

Specyfik Antygrypin został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, Ból zęba, ból stawów, przeciwgorączkowy, migrena, Nerwobóle, przeciwbólowy. Producentem preparatu Antygrypin jest Natur Produkt, który również jest producentem takich produktów jak Zdrovit Gastranin, Antygrypin, Ascorvita, Rutokal C plus, Zdrovit Biotyna. Ulotka produktu Antygrypin jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Antygrypin oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Antygrypin można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Antygrypin. Produkt Antygrypin został dodany do bazy danych w dniu 2016-02-25 12:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Antygrypin to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Antygrypin. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Antygrypin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.