Solgar Błonnik

Solgar Błonnik

miejsce
w rankingu

--

Solgar Błonnik
0.0
opinii: 0
Napoje szkodliwe dla Twoich zębów

Napoje szkodliwe dla Twoich zębów

Czytaj artykuł
Zespół niespokojnych nóg

Zespół niespokojnych nóg

Czytaj artykuł
Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Slimastick

4.52 opinii:
Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób...
czytaj dalej »

Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób... czytaj dalej »

Specyfik Solgar Błonnik został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: odchudzanie, zaparcia, układ pokarmowy. Producentem preparatu Solgar Błonnik jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Solgar Błonnik jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Solgar Błonnik oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Solgar Błonnik można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Solgar Błonnik. Preparat Solgar Błonnik został dodany do bazy danych w dniu 2016-06-16 14:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Solgar Błonnik to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Solgar Błonnik. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Solgar Błonnik to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.