Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

SinuSTOP to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z podrażnieniem gardła oraz krtani. Skład preparatu został skomponowany tak, by wzmacniał układ odpornościowy, a tym samym - zmniejszał ryzyko wystąpienia infekcji wirusowej. SinuSTOP to idealne rozwiązanie na problemy z układem oddechowym.

Skład:

W składzie suplementu diety SinuSTOP znajdują się następujące substancje: ekstrakt z kwiatu bzu czarnego (Sambucus nigra), ekstrakt  z kwiatu dziewanny wielkokwiatowej (Verbascum densiflorum), ekstrakt z ziela macierzanki tymianku (Thymus vulgaris), ekstrakt z pąków sosny (Pinus pinaster Aiton), ekstrakt z korzenia pierwiosnka lekarskiego (Primula veris L), celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy, poliwinylopolipirolidon, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, otoczka o składzie: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, talk, skrobia kukurydziana, trójglicerydy, dwutlenek tytanu, kompleks miedziowy chlorofilu, tlenki żelaza (żółty, czarny).

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz młodzieży powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę w czasie posiłku.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Sinulvit

5.02 opinii:
Sinulvit to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Sinulvit to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Sinulan Forte

3.4821 opinii:
Suplement diety Sinulan Forte zawiera kompozycję naturalnych składników, które...
czytaj dalej »

Suplement diety Sinulan Forte zawiera kompozycję naturalnych składników, które... czytaj dalej »

Sinucol Zatoki

3.02 opinii:
Sinucol Zatoki to suplement diety dostępny w postaci tabletek powlekanych. Sinucol Zatoki to...
czytaj dalej »

Sinucol Zatoki to suplement diety dostępny w postaci tabletek powlekanych. Sinucol Zatoki to... czytaj dalej »

SinuStop

0.00 opinii:
SinuSTOP to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

SinuSTOP to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Elofen

0.00 opinii:
Elofen to lek, który dostępny jest w formie syropu. Lek wykazuje działanie przeciwzapalne...
czytaj dalej »

Elofen to lek, który dostępny jest w formie syropu. Lek wykazuje działanie przeciwzapalne... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Preparat SinuStop został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Higiena, zdrowie, układ oddechowy. Producentem produktu SinuStop jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu SinuStop jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat SinuStop oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat SinuStop można dostać bez recepty.