Simply Delicate, Feminine Wash

Simply Delicate, Feminine Wash

miejsce
w rankingu

--

Simply Delicate, Feminine Wash
3.67
opinii: 3
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Czarna 2015-08-09 13:30

  U mnie powstają jakieś dziwne podrażnienia :/ Niestety, ale raczej nie mogę go polecić

 • Ewcia 2015-08-09 13:29

  Ma fajną konsystencję, znacznie lepiej działa niż standardowe pianki. Mi się podoba :)

 • Gosiaczek 2015-07-07 18:17

  Polecam! Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, zarówno co do ceny , jakości

 • Zapoznaj się z ulotką Simply Delicate, Feminine Wash

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - płyn do higieny intymnej

  Produkt Simply Delicate, Feminine Wash został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn do higieny, do higieny intymnej, płyn, płyn do higieny intymnej, kosmetyki. Producentem specyfiku Simply Delicate, Feminine Wash jest Avon, który również jest producentem takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Simply Delicate, Feminine Wash jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Simply Delicate, Feminine Wash oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Simply Delicate, Feminine Wash można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Simply Delicate, Feminine Wash. Produkt Simply Delicate, Feminine Wash został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Simply Delicate, Feminine Wash to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Simply Delicate, Feminine Wash. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Simply Delicate, Feminine Wash to z pewnością pomożesz wielu ludziom.