Durex Play O

Durex Play O

miejsce
w rankingu

--

Durex Play O
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Durex Play O

Producent:

Opis:

Durex Play O to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat stymuluje strefy intymne i uwrażliwia. Żel pobudza zmysły i pozwala osiągnąć tak satysfakcjonujący organizm, jak nigdy dotąd.

Skład:

W składzie żelu Durex Play O znajdują się następujące substancje: Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, L-Arginine, Purac PH90, Methyl Paraben, Multisensate Flavouring Coolact P, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Deionised/Purified Water.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel stymulujący

Durex Play O

0.00 opinii:
Durex Play O to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat stymuluje strefy intymne i uwrażliwia....
czytaj dalej »

Durex Play O to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat stymuluje strefy intymne i uwrażliwia.... czytaj dalej »

Specyfik Durex Play O został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: suchość pochwy, durex, żel stymulujący. Producentem produktu Durex Play O jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Durex Play O jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Durex Play O oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Durex Play O można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Durex Play O. Preparat Durex Play O został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-25 12:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Durex Play O to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Durex Play O. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Durex Play O to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.