Durex Play O

Durex Play O

miejsce
w rankingu

--

Durex Play O
0.0
opinii: 0
Cynk w diecie a męska płodność

Cynk w diecie a męska płodność

Czytaj artykuł
Leczenie farmakologiczne prostaty

Leczenie farmakologiczne prostaty

Czytaj artykuł
Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 2

Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 2

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Durex Play O

Producent:

DUREX

Opis:

Durex Play O to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat stymuluje strefy intymne i uwrażliwia. Żel pobudza zmysły i pozwala osiągnąć tak satysfakcjonujący organizm, jak nigdy dotąd.

Skład:

W składzie żelu Durex Play O znajdują się następujące substancje: Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, L-Arginine, Purac PH90, Methyl Paraben, Multisensate Flavouring Coolact P, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Deionised/Purified Water.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - suchość pochwy

Feminum

4.02 opinii:
Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny,...
czytaj dalej »

Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny,... czytaj dalej »

4.02 opinii:

HydroVag

0.00 opinii:
HydroVag to preparat dostępny w postaci globulek dopochwowych. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

HydroVag to preparat dostępny w postaci globulek dopochwowych. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Specyfik Durex Play O został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: suchość pochwy, durex, żel stymulujący. Producentem produktu Durex Play O jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Durex Play O jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Durex Play O oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Durex Play O można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Durex Play O. Preparat Durex Play O został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-25 12:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Durex Play O to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Durex Play O. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Durex Play O to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.