Zapoznaj się z ulotką APAP Noc

Download icon Zobacz ulotkę
APAP Noc

Podmiot odpowiedzialny:

US PHARMACIA

Thumb us pharmacia

Postać:

tabletka

Opis:

Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy. Łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu.
Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostnostawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, bólów związanych z przeziębieniem i grypą, powodujących trudności w zasypianiu.

Skład:

Substancjami czynnymi leku APAP noc są: paracetamol 500 mg oraz chlorowodorek difenhydraminy 25 mg.
Pozostałe składniki to:

- rdzeń tabletki: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, błękit brylantowy, lak (E 133);

- otoczka: Opadry Blue YS-1-10524 (hypromeloza, dwutlenek tytanu (E 171), makrogol 400, błękit brylantowy, lak (E 133), polisorbat 80, carmina (E 132)); otoczka:

- otoczka bezbarwna (hypromeloza, makrogol 400, makrogol 8000). 

Dawkowanie:

Dawkowanie produktu APAP Noc powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka preparatu APAP Noc do spożycia w ciągu dnia to: 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku APAP Noc. Preparatu nie należy stosować u dzieci i młodzieży poniżej 12 roku życia, a także u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Produkt APAP Noc należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Mścisława 2017-07-07 20:50

    Na męczące bóle głowy pełną skuteczność ma tylko APAP Noc .

  • Opinia użytkownika 2017-06-21 08:50

    Dzięki APAP Noc budę się rano wypoczęta. To rzeczywiście pomaga w zasypianiu.

  • Karolina 2017-04-03 13:15

    Nie zauważyłam różnicy między zwykłym Apapem.

  • Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

    Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

    Czytaj artykuł
    Młody Jęczmień Zielony

    Młody Jęczmień Zielony

    Czytaj artykuł
    Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

    Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

    Czytaj artykuł
  • Rafał 2017-04-03 12:17

    Jako lek przeciwbólowy apap noc działa tak samo jak zwykły apap, co do działania uspokajającego to nie zauważam specjalnej różnicy. Taki średniak...

  • Lemur 2015-03-20 14:37

    Cieszę się, że jedna tabletka może pomóc na kilka rzeczy, a ja mogę ją łyknąć i iść spać spokojnie.

  • Teoś 2015-03-05 13:16

    Zdarza mi się skorzystać z tych tabletek, są dobre na pozbycie się gorączki na trochę dłużej niż te zwykłe apapy.

  • Eliza 2015-03-01 21:05

    A ja jestem zadowolona z tej wersji Apapu i cieszę sięże weszła na rynek, bo nie ma nic gorszego jak zachorować wieczorem i jeszcze męczyć się z zaśnięciem.

  • Dziuba 2015-01-10 20:39

    Nie widzę żadnej różnicy jeśli chodzi o działanie apap noc i zwykłego apap-u. Takie same działanie przeciwbólowe.

  • Ilness 2014-12-31 15:03

    Jak to apap noc zawsze ratuje. Pozwala znakomicie zasnąć oraz ukoić ból i przez to o wiele lepiej nam się funkcjonuje. Polecam!

  • Jadwiga 2014-12-21 17:35

    Dla mnie apap noc od razu odpada tak jak zwykły apap. Nie działa i nie pomaga mi. Może troszkę ułatwia zasypianie ale większej różnicy nie ma.

  • Laura91 2014-12-09 21:21

    Nie widzę różnicy ze zwykłym apapem

  • Amelia 2014-11-27 22:20

    Faktycznie dobre na noc. Ułatwia zasypianie i ma właściwości łagodzące ból i migreny.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką APAP Noc

    Download icon Zobacz ulotkę
    APAP Noc

    Podmiot odpowiedzialny:

    US PHARMACIA

    Thumb us pharmacia

    Postać:

    tabletka

    Opis:

    Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy. Łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu.
    Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostnostawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, bólów związanych z przeziębieniem i grypą, powodujących trudności w zasypianiu.

    Skład:

    Substancjami czynnymi leku APAP noc są: paracetamol 500 mg oraz chlorowodorek difenhydraminy 25 mg.
    Pozostałe składniki to:

    - rdzeń tabletki: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, błękit brylantowy, lak (E 133);

    - otoczka: Opadry Blue YS-1-10524 (hypromeloza, dwutlenek tytanu (E 171), makrogol 400, błękit brylantowy, lak (E 133), polisorbat 80, carmina (E 132)); otoczka:

    - otoczka bezbarwna (hypromeloza, makrogol 400, makrogol 8000). 

    Dawkowanie:

    Dawkowanie produktu APAP Noc powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
    Zalecana dawka preparatu APAP Noc do spożycia w ciągu dnia to: 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
    Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku APAP Noc. Preparatu nie należy stosować u dzieci i młodzieży poniżej 12 roku życia, a także u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

    Produkt APAP Noc należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Artykuły wybrane dla Ciebie

    Jak szukać przyczyn bólu głowy?

    Jak szukać przyczyn bólu głowy?

    Czytaj artykuł
    Innowacyjne sposoby leczenia bólu

    Innowacyjne sposoby leczenia bólu

    Czytaj artykuł
    Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

    Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

    Czytaj artykuł

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Altacet

    4.836 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

    4.836 opinii:

    Voltaren Express Forte

    4.717 opinii:
    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Voltaren Max

    4.676 opinii:
    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
    czytaj dalej »

    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

    Dip Rilif

    4.514 opinii:
    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
    czytaj dalej »

    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

    4.514 opinii:

    Neoxen

    4.56 opinii:
    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
    czytaj dalej »

    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

    4.56 opinii:

    Voltaren Acti Forte

    4.58 opinii:
    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem...
    czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem... czytaj dalej »

    Saridon

    4.449 opinii:
    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i...
    czytaj dalej »

    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i... czytaj dalej »

    4.449 opinii:

    IBUM FORTE

    4.4314 opinii:
    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy...
    czytaj dalej »

    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy... czytaj dalej »

    4.4314 opinii:

    POLOPIRYNA MAX

    4.3918 opinii:
    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    EXCEDRIN MIGRASTOP

    4.3816 opinii:
    Excedrin Migrastop to lek, którego stosowanie jest zalecane w doraźnym leczeniu...
    czytaj dalej »

    Excedrin Migrastop to lek, którego stosowanie jest zalecane w doraźnym leczeniu... czytaj dalej »

    Kategoria:
    Ból
    Podmiot odpowiedzialny:
    US PHARMACIA
    Inne produkty podmiotu odpowiedzialnego:
    Na receptę:
    Nie