Olimp Aakg

Olimp Aakg

miejsce
w rankingu

--

Olimp Aakg
5.0
opinii: 2
Gdy w czasie biegu pojawia się tak zwana kolka powinniśmy wiedzieć jak się zachować

Gdy w czasie biegu pojawia się tak zwana kolka powinniśmy wiedzieć jak się zachować

Czytaj artykuł
Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

Czytaj artykuł
Czy stosowanie odżywek białkowych naprawdę jest konieczne?

Czy stosowanie odżywek białkowych naprawdę jest konieczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Michał 2017-03-31 15:43

  Pierwsze aakg, którego działanie tak mocno czułem. Naprawdę robi robotę. Po 3 kapsułkach przed treningiem, pompa rozrywa mięśnie ;) Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie !!!

 • Ola 2017-03-30 13:38

  Skuteczny produkt odpowiednia pompa mięśniowa na treningu!

 • Zapoznaj się z ulotką Olimp Aakg

  Producent:

  OLIMP

  Thumb olimp

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kreatyna

  Hi Tec Creasteron

  5.01 opinii:
  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj...
  czytaj dalej »

  HiTec Nutrition Creasteron to prawdziwa odżywka "all in one formula" pozwalaj... czytaj dalej »

  Specyfik Olimp Aakg został zapisany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: wytrzymałość, odżywki na siłę, kreatyna. Wytwórcą specyfiku Olimp Aakg jest Olimp, który również jest wytwórcą takich produktów jak Olimp Therm Line 30+ , Olimp Therm Line Fast , Olimp Therm Line HydroFast, Olimp Thermostim Hardcore, Erekton Fast. Ulotka preparatu Olimp Aakg jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Olimp Aakg oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Olimp Aakg można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Olimp Aakg . Produkt Olimp Aakg został zapisany do bazy danych w dniu 2016-02-12 14:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Olimp Aakg to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Olimp Aakg . Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Olimp Aakg to z pewnością pomożesz wielu ludziom.