Pau D'Arco

Pau D'Arco

miejsce
w rankingu

--

Pau D'Arco
0.0
opinii: 0
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb now foods

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Specyfik Pau D'Arco został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: usuwanie poasożytów, Poziom cukru, układ pokarmowy. Wytwórcą preparatu Pau D'Arco jest Now Foods, który również jest twórcą takich produktów jak Lacton Forte, Pau D'Arco. Ulotka specyfiku Pau D'Arco jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Pau D'Arco oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Pau D'Arco można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pau D'Arco. Produkt Pau D'Arco został dodany do naszej bazy w dniu 2016-06-03 13:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pau D'Arco to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Pau D'Arco. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Pau D'Arco to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.