Artykuły

Leczenie farmakologiczne prostaty

Leczenie farmakologiczne prostaty

Ponownie warto wspomnieć o istocie badań profilaktycznych, bo tylko wykrycie prostaty we wczesnym stadium, daje możliwość leczenia farmakologicznego. Rozwój medycyny gwarantuje lekkie, łatwe, a nawet przyjemne leczenie łagodnego przerostu prostaty. Dlatego warto reagować jak najwcześniej i słusznie interpretować sygnały, które wysyła organizm. 

Pamiętaj, że świat będzie istnieć bez Ciebie i z Tobą, dlatego nie zwlekaj- mężczyźni po czterdziestym roku życia powinni raz w roku, profilaktycznie odwiedzać gabinet urologiczny w celu sprawdzenia kształtu i rozmiaru prostaty!

Ziołowa kuracja pomocna w leczeniu łagodnego przerostu prostaty

Coraz częściej chorzy mężczyźni starają się znaleźć jakąś alternatywę do leczenia farmakologicznego, które minimalizowałoby ryzyko przykrych powikłań.  Dużą popularnością cieszą się suplementy ziołowe, które zapobiegają rozwojowi i leczeniu BPH. Największym zainteresowaniem cieszą się suplementy diety, które zawierają wyciąg z owoców boczni piłkowanej, wyciąg z kory śliwki afrykańskiej , fitosterole z pestek dyni, kukurydzy, czy wyciąg z pokrzywy. Badania naukowe potwierdzają również wspaniałe działanie wyciągu z owoców palmy karłowatej. Te naturalne specyfiki nie powodują żadnych skutków ubocznych, a co ważne- nie osłabiają libido. 

Leki stosowane w leczeniu prostaty

W aptece znaleźć można mnóstwo leków, które nie tylko wspomagają leczenie prostaty, ale również sprawiają, że życie cierpiącego mężczyzny staje się bardziej komfortowe.

Prostalong Complex- ten magiczny specyfik pochodzi z Ameryki Północnej. Wysoka zawartość nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych normalizuje funkcje gruczołu krokowego, a także reguluje procesy oddawania moczu. Ponadto uzupełnia dietę w witaminę B i cynk.

Olimp prostatan- to skuteczny lek na prostatę. Jego skuteczność wynika z obecności wyciągu z palmy sabałowej, która działa aktywnie, ale również wykazuje działanie ochronne. Niezwykła skuteczność tego leku, to zasługa cennego ekstraktu z dyni, który bogaty jest w substancje biologiczne. W składzie leku znaleźć można barwnik karotenoidowy, który skutecznie ogranicza działanie wolnych rodników oraz minimalizuje aktywność testosteronu w obrębie stercza. 

Dynia+Cynk- to skuteczny suplement diety, który skierowany jest do wszystkich mężczyzn, którzy mają problemy z układem moczowym. Suplement normalizuje funkcję gruczołu krokowego oraz eliminuje stany zapalne w drogach moczowych, a tym samym ułatwia oddawanie moczu i sprawia, że życie chorego mężczyzny staje się bardziej komfortowe. Szeroki zakres działania tego leku wynika z jego cudownego składu- to bogactwo fitosteroli, nienasyconych kwasów tłuszczowych, soli mineralnych, selenu oraz cynku. 

Prostalong Vital- to lek, który znacznie poprawia jakość życia mężczyzn. Składniki w nim zawarte stymulują potencję oraz pomagają utrzymać prawidłowe funkcje prostaty. W jego składzie znaleźć można żeń-szeń oraz olej z nasion dyni Cururbita pepco, który skutecznie wspomaga procesy oddawania moczu. Fenomen tego produktu wynika również z bogactwa likopenu, który chroni organizm przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. 

Prostamol UNO- na samym początku warto zaznaczyć, że w skład tego leku wchodzą same naturalne składniki, które w pozytywny sposób oddziałują na organizm. Wyciąg z owoców w boczni piłkowatej minimalizuje objawy początkowego stadium przerostu prostaty. To skuteczny sposób na pozbycie się problemów związanych z oddawaniem moczu. 

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.

Thumb custom

Argisteron

5.0
opinii: 2

Thumb custom

MaxOn Active

5.0
opinii: 2

Thumb custom

Permen Go

4.91
opinii: 56

Thumb custom

Permen King

4.71
opinii: 252

Thumb custom

Permen

4.65
opinii: 110

Thumb custom

Viagra

4.57
opinii: 7