Reklama baner
MIG

Kup w sklepie

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Violka 2016-02-24 12:19

  działa jak należy :)

 • Zapoznaj się z ulotką MIG

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik MIG został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, Bóle menstruacyjne, Ból ucha, ból mięśni, Ból zęba, ból pleców, przeciwgorączkowy, środek przeciwbólowy. Producentem preparatu MIG jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku MIG jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat MIG oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat MIG można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu MIG . Preparat MIG został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-02 23:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu MIG to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania MIG . Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu MIG to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.