MIG
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Violka 2016-02-24 12:19

  działa jak należy :)

 • Zapoznaj się z ulotką MIG

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - środek przeciwbólowy

  Specyfik MIG został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, Bóle menstruacyjne, Ból ucha, ból mięśni, Ból zęba, ból pleców, przeciwgorączkowy, środek przeciwbólowy. Producentem preparatu MIG jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku MIG jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat MIG oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat MIG można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu MIG . Preparat MIG został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-02 23:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu MIG to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania MIG . Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu MIG to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.