Natural Mojo - odkryj w sobie piękno

Natural Mojo - odkryj w sobie piękno

Dodano: 07-11-2018

odchudzanie

Każdy nosi w sobie piękno, które pojawia się, kiedy żyjemy zdrowo i świetnie czujemy się we własnej skórze. Po prostu jesteśmy szczęśliwi - o tym przekonuje nas producent marki Natural Mojo. Ta berlińska marka wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów, udowadniając, że ideał piękna wcale nie jest nieosiągalny. Wystarczy tylko chcieć.

Moda na healthy lifestyle?

Zdrowy styl życia (z ang. healthy lifestyle) to temat rzeka i nie ma uniwersalnego sposobu na to, w jaki sposób należy go praktykować, który sprawdziłby się u wszystkich. Każdy organizm jest inny, co oznacza, że to, co u jednej osoby okaże się skuteczne, niekoniecznie zda egzamin u drugiej osoby. I tak jest w każdej dziedzinie życia. Ta piękna filozofia życia sprzyja dobremu samopoczuciu i ogólnemu zdrowiu, a także utrzymaniu równowagi psychofizycznej i osiągnięciu wewnętrznego piękna.

Żyjemy w czasach, w których wybory konsumenckie stają się coraz bardziej świadome. Wynika to z panującej obecnie mody na zdrowy styl życia, bliski naturze i temu, co wszechobecnie znane jako bio i eko. Największym jednak problemem jest to, że jakość produktów i ich wartości odżywcze są znacznie mniejsze, przez co coraz więcej osób sięga po rozmaite suplementy diety, żeby uzupełnić braki i nie doprowadzić do niedoborów konkretnych makro- i mikroskładników.

Natural Mojo - otwórz się na zmiany

Natural Mojo to niemiecki projekt, którego misją było stworzenie innowacyjnych produktów opartych na składnikach pochodzenia naturalnego. Produkty te mają na celu uzupełniać codzienną dietę w witaminy i minerały, których wchłanialność z pożywienia jest ograniczona.

MOJO to filozofia, która charakteryzuje się dążeniem do zdrowia, harmonii i piękna, a przez to do pełnego szczęścia. Taka właśnie jest misja marki Natural Mojo.  

Czym jest ideał o jakim zapewnia nas producent? Nie dotyczy on tylko pięknego wyglądu. Ideał jest wtedy, kiedy dobrze czujemy się w swoim ciele, podobamy się sobie i jesteśmy szczęśliwi sami ze sobą. A wygląd? To tylko ładne opakowanie dla zdrowego ciała.

Asortyment Natural Mojo składa się z produktów pogrupowanych pod względem ich przeznaczenia:

SWEET SHAPES - Ciało i waga

FABULOUS GLOW - Skóra i twarz

LOVELY SHINE - Włosy i paznokcie

HAPPY VIBES - Nastrój i umysł

Jak można zauważyć, w ofercie znajdują się nie tylko suplementy diety, ale także nutrikosmetyki. Czym są nutrikosmetyki? To szczególny typ preparatów, które zawierają w swoim składzie witaminy i minerały pomocne np. w utrzymaniu zdrowej skóry, mocnych włosów i paznokci. Ich substancje aktywne są wchłaniane z jelit do krwiobiegu

Natural Mojo - każdy znajdzie coś dla siebie

W ofercie znajdują się zarówno shaki, jak i herbaty, kapsułki, a także akcesoria, np. kubek termiczny czy shaker z logo producenta. Całość jest spójna, minimalistyczna i współgra ze sobą, tworząc ciekawe i wyjątkowe kompozycje.

Produkty przeznaczone na odchudzanie z powodzeniem mogą zastąpić od jednego do dwóch posiłków w ciągu dnia, dostarczając jednocześnie wszystkich niezbędnych makro- i mikroskładników. Jest to alternatywa dla osób, które pragną schudnąć, a także dla tych, którzy chcą utrzymać swoją wagę.

Dodatkowym atutem, o którym warto wspomnieć, jest to, że  w ofercie znajdują się produkty bezglutenowe, bez laktozy, a także wegańskie. Marka wychodzi więc naprzeciw potrzebom wielu klientów, co widać po szerokim spektrum produktów do wyboru z całej oferty.

Dla użytkowników portalu Supple.pl wygenerowano specjalny kod zniżkowy 25% na wszystkie produkty, z wyłączeniem produktów znajdujących się w zakładce Wyprzedaż.

KOD: SUPPLE25

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.