Mhp Up Your Mass

Mhp Up Your Mass

miejsce
w rankingu

--

Mhp Up Your Mass
5.0
opinii: 2
Redukcja a odżywki węglowodanowe

Redukcja a odżywki węglowodanowe

Czytaj artykuł
Wieprzowina a budowanie masy mięśniowej

Wieprzowina a budowanie masy mięśniowej

Czytaj artykuł
Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

Najlepszy czas na rozpoczęcie redukcji!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Zdzisław 2016-03-21 14:08

  Dla mnie mega , dobra rozpuzczalność, ładny przyrost na masie.Polecam

 • Jan 2016-03-07 15:19

  Pije tylko z wodą smak Dobry. Nie ma żadnych problemów żołądkowych.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Mhp Up Your Mass został przyporządkowany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: gainery, Odżywki węglowodanowo - białkowe. Wytwórcą produktu Mhp Up Your Mass jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Mhp Up Your Mass jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Mhp Up Your Mass oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Mhp Up Your Mass można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Mhp Up Your Mass . Produkt Mhp Up Your Mass został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-02-10 10:48. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Mhp Up Your Mass to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Mhp Up Your Mass . Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Mhp Up Your Mass to z pewnością pomożesz wielu ludziom.