Lehning Sinuspax

Lehning Sinuspax

miejsce
w rankingu

0

Lehning Sinuspax
3.67
opinii: 12

Kup w sklepie

Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Spirometria - dowiedz się, jak przebiega badanie

Czytaj artykuł
Korzyści z picia zielonej herbaty

Korzyści z picia zielonej herbaty

Czytaj artykuł
Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ignacy 2016-12-02 15:48

  Działą szybko i skutecznie, szczerze polecam

 • Halina 2016-04-14 15:06

  Wspomaga leczenie.

 • Tropas 2015-03-07 18:00

  Nie działa na zatoki. A jeżeli działa to bardzo słaby. Praktycznie nie ma efektu, to rzucam ten słaby lek. Kupiłem drugi w mojej aptece tańszy i działa o wiele lepiej!

 • Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

  Co warto wiedzieć o kaszy jaglanej?

  Czytaj artykuł
  10 domowych sposobów na ból zatok

  10 domowych sposobów na ból zatok

  Czytaj artykuł
  Kiedy powinno się stosować gainery?

  Kiedy powinno się stosować gainery?

  Czytaj artykuł
 • Elton 2015-02-26 14:56

  Nie mam na razie zdania bo nie widzę jeszcze poprawy.

 • Klaudia 2015-02-03 13:04

  Bardzo nie lubię kropli. Ani do nosa, ani do oczu ani do uszu, sama nie wiem skąd u mnie taka awersja. Te tabletki w ramach zamiennika świetnie mis ie sprawdziły przy problemach z nosem i zatokami.

 • Mati 2015-01-06 13:12

  Jako zastępnik kropel do nosa to bardzo dobra opcja, jednak nie wiem co to byłoby dalej. Czy to będzie tak dobrze działać jak kropke przez cały czas? Mieliście już jakieś doświadczenie w tym?

 • Kamix 2015-01-04 22:43

  Szukałem ostatnio takiego leku i farmaceuta polecił mi właśnie to. Mogłem pozbyć się kataru bez używania kropli do nosa to jest świetne uczucie. Rzeczywiście to działa!

 • Mati2 2015-01-04 12:37

  Osobiście nie uznawałem tabletek dopóki z nich nie skorzystałem. Bardzo dobrze wpływają na zablokowanie kataru i świetnie pomagają udrożnić nosek. Polecam!

 • Polon43 2014-12-27 18:48

  Zdecydowanie odmawiam - nie działa to na mnie tak ajk zwykłe popularne krople. Wydaje mi się, że w ten sposób jakoś lepiej się oddziałuje na nos i można go nawilżyć.

 • Edmund 2014-12-26 14:03

  A mi pomaga przy leczeniu zatok i to lepiej niż inne krople etc. Zazwyczaj co zimę zaczyna się ten sam problem a potem mogę już normalnie funkcjonować dzięki tym tabletkom :)

 • Paulina W. 2014-12-22 12:47

  Te tabletki w ogólnie nie skutkują. Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem są krople, które są zawsze skuteczne i szybko działają.

 • Ela P 2014-12-19 23:57

  Spróbowałam, ale na mnie średnio działa. Wolę jednak krople

 • Zapoznaj się z ulotką Lehning Sinuspax

  Producent:

  LEHNING

  Thumb logo

  Opis:

  Lehning Sinuspax to lek homeopatyczny dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy borykają się z nieżytem nosa, zapaleniem zatok lub alergicznym nieżytem nosa. Lehning Sinuspax to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z katarem ropnym, katarem alergicznym, chrypką, chrząkaniem, stanem podgorączkowym lub bólem w okolicach zatok.

  Skład:

  W składzie tabletek Lehning Sinuspax znajdują się następujące substancje: Calcarea carbonica D3, Calcarea fluorica D3, Manganum sulfuricum D3, Belladonna D3, Sabadilla D3, Heparis sulfuris calcareum D3, Hydrastis D3, Kalium sulfuricum D4, Silicea D5, Thuya D2, Kalium bichromicum D5, Cinnabaris D4 aa, Vehiculum ad.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - migdały i gardło

  Specyfik Lehning Sinuspax został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zatoki. Producentem produktu Lehning Sinuspax jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Lehning Sinuspax jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Lehning Sinuspax oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Lehning Sinuspax dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Lehning Sinuspax. Specyfik Lehning Sinuspax został dołączony do bazy danych w dniu 2014-12-04 17:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Lehning Sinuspax to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Lehning Sinuspax. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Lehning Sinuspax to z pewnością pomożesz wielu ludziom.