Xylometazolin Vibrocil

Xylometazolin Vibrocil

miejsce
w rankingu

--

Xylometazolin Vibrocil
5.0
opinii: 1
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 15:50

  Produkt sprawdzony i pomocny.Godny polecenia.

 • Zapoznaj się z ulotką Xylometazolin Vibrocil

  Producent:

  Opis:

  Xylometazolin Vibrocil to preparat dostępny w postaci kropli do nosa. Preparat obkurcza naczynia krwionośne oraz zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa. Krople do nosa Xylometazolin Vibrocil zmniejszają również ilość produkowanej wydzieliny.

  Skład:

  W składzie kropli do nosa Xylometazolin Vibrocil znajdują się następujące substancje: ksylometazoliny chlorowodorku, benzalkoniowy chlorek, disodu edetynian, sodu diwodorofosforan dwuwodny, disodu fosforan dwunastowodny, sodu chlorek, sorbitol, hypromeloza 4000, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy stosować donosowo. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 6. roku życia zaleca się stosować 2-3 krople roztworu do każdego otworu nosowego 3-4 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - niedrożność nosa

  Preparat Xylometazolin Vibrocil został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zatoki, katar, Higiena, zdrowie, niedrożność nosa. Wytwórcą produktu Xylometazolin Vibrocil jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Xylometazolin Vibrocil jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Xylometazolin Vibrocil oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Xylometazolin Vibrocil można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Xylometazolin Vibrocil. Specyfik Xylometazolin Vibrocil został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-27 10:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Xylometazolin Vibrocil to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Xylometazolin Vibrocil. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Xylometazolin Vibrocil to z pewnością pomożesz wielu osobom.