Koper Włoski Fix

Koper Włoski Fix

miejsce
w rankingu

--

Koper Włoski Fix
5.0
opinii: 1
Co powoduje i czym leczyć łysienie u mężczyzn

Co powoduje i czym leczyć łysienie u mężczyzn

Czytaj artykuł
Męskie problemy intymne - kłopoty z prostatą

Męskie problemy intymne - kłopoty z prostatą

Czytaj artykuł
Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Marek 2015-09-15 12:31

  Koper włoski polecam wszystkim mającym problemy z nieświeżym oddechem. Z tym, ze nie ten co tu sprzedajecie. Lepszy jest w formie surowej, a nie tak jak tutaj w suszonej herbatce. Męczyłem się całe życie z nieświeżym oddechem. Zęby myłem częściej niż dwa razy dziennie i nic nie pomagało. Dopiero gdy gdzieś przeczytałem, ze koperek włoski może pomóc to po regularnym stosowaniu mój oddech jest dużo świeższy i nie ma z nim już takich problemów jak kiedyś.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Koper Włoski Fix został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: nieżyt górnych dróg oddechowych, jelita, dolegliwości żołądkowe. Wytwórcą produktu Koper Włoski Fix jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Koper Włoski Fix jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Koper Włoski Fix oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Koper Włoski Fix dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Koper Włoski Fix. Preparat Koper Włoski Fix został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-06 20:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Koper Włoski Fix to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Koper Włoski Fix. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Koper Włoski Fix to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.