W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

Czytaj artykuł
Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

Jogurt acidolakt VIVO? Czy warto?

Czytaj artykuł
Czym jest przesilenie wiosenne?

Czym jest przesilenie wiosenne?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Marek 2015-09-15 12:31

  Koper włoski polecam wszystkim mającym problemy z nieświeżym oddechem. Z tym, ze nie ten co tu sprzedajecie. Lepszy jest w formie surowej, a nie tak jak tutaj w suszonej herbatce. Męczyłem się całe życie z nieświeżym oddechem. Zęby myłem częściej niż dwa razy dziennie i nic nie pomagało. Dopiero gdy gdzieś przeczytałem, ze koperek włoski może pomóc to po regularnym stosowaniu mój oddech jest dużo świeższy i nie ma z nim już takich problemów jak kiedyś.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Koper Włoski Fix został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: nieżyt górnych dróg oddechowych, jelita, dolegliwości żołądkowe. Wytwórcą produktu Koper Włoski Fix jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Koper Włoski Fix jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Koper Włoski Fix oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Koper Włoski Fix dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Koper Włoski Fix. Preparat Koper Włoski Fix został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-06 20:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Koper Włoski Fix to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Koper Włoski Fix. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Koper Włoski Fix to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.