SZAŁWIA FIX
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 15:52

  Polecam jest tania i skuteczna

 • Zapoznaj się z ulotką SZAŁWIA FIX

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Preparat SZAŁWIA FIX został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, zakażenia pochwy, ból gardła, niestrawność, regeneracja dziąseł, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Producentem produktu SZAŁWIA FIX jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu SZAŁWIA FIX jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat SZAŁWIA FIX oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik SZAŁWIA FIX można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu SZAŁWIA FIX. Specyfik SZAŁWIA FIX został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-21 11:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu SZAŁWIA FIX to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z SZAŁWIA FIX. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu SZAŁWIA FIX to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.