Jan - Woda Lecznicza

Jan - Woda Lecznicza

miejsce
w rankingu

--

Jan - Woda Lecznicza
5.0
opinii: 1
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-11 11:16

  Normalnie jestem bardzo sceptyczny gdy widzę coś co nazywa się Woda lecznicza Jan z Krynicy-Zdroju, ale tym razem postanowiłem zrobić wyjątek i zaryzykować. Czytałem gdzieś bardzo przekonywujący wpis blogera na ten temat i stwierdziłem, że 20 złotych to nie wygórowana cena. Miałem problem z kamieniami nerkowymi, a mój urolog twierdził, że niedługo pewnie będę miał z tego powodu operację. O dziwo ta woda nie dość, że zatrzymała powstawanie nowych kamieni przez wypłukiwanie ich elementów składowych, to jeszcze zaczęła jakoś działać na te już istniejące i je też podmywa. Mój urolog stwierdził, że nigdy nie widział czegoś takiego.

 • Zapoznaj się z ulotką Jan - Woda Lecznicza

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Woda lecznicza

  Specyfik Jan - Woda Lecznicza został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Woda lecznicza. Producentem produktu Jan - Woda Lecznicza jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Jan - Woda Lecznicza jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Jan - Woda Lecznicza oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Jan - Woda Lecznicza można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Jan - Woda Lecznicza. Produkt Jan - Woda Lecznicza został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-09 20:59. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Jan - Woda Lecznicza to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Jan - Woda Lecznicza. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Jan - Woda Lecznicza to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.