Slim Herbal System - 6-cio fazowy system odchudzania, naturalna herbatka ziołowa

Slim Herbal System - 6-cio fazowy system odchudzania, naturalna herbatka ziołowa

herbata ziołowa odchudzanie

SLIM SYSTEM to suplement diety będący swoistą ziołową terapią wyszczuplającą. Specjalnie skomponowane i wyselekcjonowane mieszanki ziołowe pomogą Ci walczyć o Twoją wymarzoną figurę. SLIM SYSTEM jest sześcioetapową terapią, która zapewni Ci dobry wygląd, doskonałe samopoczucie każdego dnia, regulację pracy układu pokarmowego już w 25 dni.

Herbatka odchudzająca powinna być spożywana w 3 fazach dnia, w dwóch etapach. Przykładowy dzienny plan wygląda następująco:  

PORANEK

etap I (godziny podania między 8.00-10.00) – po śniadaniu nastaje pora na oczyszczenie całego organizmu. Slim Herbal System herbatka odchudzająca poranna składa się z ziela bratka, owoców czerwonej porzeczki, siemienia lnianego, owocu kminku, liścia babki lancetowatej, korzenia mniszka, ziela skrzypu, liścia pokrzywy. To właśnie te składniki wspomagają pracę jelit, a zwłaszcza regulują perystaltykę.

etap II (godziny podania między 10.00 – 12.00) – czas na przebudzenie organizmu, pomogą w tym specjalnie skomponowane bioaktywne składniki herbatki, które przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej. Owoc czerwonej porzeczki, yerba mate, liść miłorzębu, owoc głogu, czerwona herbata, korzeń żeń szenia syberyjskiego uregulują procesy trawienne, pobudzą organizm i podniosą poziom energii.

POŁUDNIE

etap I (godziny podania między 12.00 – 14.00) – 7 różnych składników skomponowanych w herbatce na tę porę dna pozwoli pobudzić Twoją przemianę materii i Twój metabolizm, a także usunie nadmiar wody z organizmu. W skład tej herbatki wchodzą: owoc czerwonej porzeczki, kłącze perzu, liście pokrzywy, liść brzozy, ziele karczocha, owoc jałowca, owoc jarzębiny, owoc garcinia cambogia.  Napar najlepiej jest pić między posiłkami.

etap II (godziny podania między 14.00 – 16.00) – pora około obiadowa to świetny czas na spożycie herbatki, która pomoże przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Pomogą w tym owoce czerwonej porzeczki, korzeń pokrzywy indyjskiej, morszczyn pęcherzykowaty, korzeń mniszka i kłącze perzu.

WIECZÓR

etap I (godziny podania 16.00 – 18.00) – pora wieczorowa to moment, kiedy najchętniej sięgamy po niezdrowe przekąski i słodycze. Z pomocą SLIM SYSTEMU zmniejszenie łaknienia, blokowanie wchłaniania węglowodanów to przysłowiowa bułka z masłem. Wystarczy przed kolacją wypić przedostatnią dzienną porcję ziołowych herbatek, która składa się ze specjalnie przygotowanych do tego zadania składników: owocu czerwonej porzeczki, liści morwy białej, naowocnia fasoli, ziela karczocha, zielonej herbaty, jabłka suszonego.

etap II (godziny podania między 18.00 – 21.00) – wieczorne odprężenie, uspokojenie organizmu i procesów nim zachodzących, stabilizacja poziomu cukru jest niezwykle istotna przed snem.  Pomoże w tym herbatka skomponowana z morwy białej, korzenia mniszka, owocu czerwonej porzeczki, liści melisy, łuski gryki oraz cynamonu. Tak przygotowany przed snem organizm będzie również odpowiednio nastawiony na kolejne zmagania dnia następnego.  

Zamów zestaw herbatek (www.slim-system.pl), które pomogą Ci schudnąć usuwając przyczyny nadwagi. Dodatkową wymierną korzyścią będzie poprawa kondycji układu pokarmowego, przemiany materii i lepsze samopoczucie każdego dnia. Spróbuj już dziś!

Ranking zamienników Najlepsze produkty - odchudzanie

Fitt spray PRO

4.88134 opinii:
23.05.2018 r. produkt Fitt spray PRO został laureatem nagrody magazynu...
Zobacz ofertę

African MANGO

4.87180 opinii:
African MANGO to naturalny suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt ten polecany...
Zobacz ofertę

Olimp Therm Line Man

4.810 opinii:
Tabletki Olimp Therm Line Man to suplement diety przeznaczony dla dorosłych mężczyzn...
Zobacz ofertę

Noble Health Hydrodren

4.789 opinii:
Tabletki Noble Health Hydrodren to naturalny suplement diety, przeznaczony w...
Zobacz ofertę

Amlan FORTE

4.7799 opinii:
Amlan FORTE to naturalny suplement diety dostępny w postaci kapsułek do przyjmowania doustnego....
Zobacz ofertę

Olimp Therm Line HydroFast

4.7311 opinii:
Tabletki Olimp Therm Line HydroFast to suplement diety przeznaczony dla osób...
Zobacz ofertę

Shape Up - Thermogenic

4.7283 opinii:
Shape Up - Thermogenic to termogeniczny spalacz tłuszczu: naturalny suplement diety dostępny w...
Zobacz ofertę

Zdrowy Duet Odchudzanie

4.717 opinii:
Zdrowy Duet Odchudzanie to naturalny suplement diety wspomagający odchudzanie...
Zobacz ofertę

Adipobon mono

4.717 opinii:
Adipobon mono to suplement diety wspomagający odchudzanie oraz redukcję cellulitu. Kapsułki...
Zobacz ofertę

L-Karnityna GoldStrong

4.717 opinii:
L-Karnityna GoldStrong to suplement diety w postaci tabletek musujących. Produkt skraca...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.