IBUPROM - Żel

IBUPROM - Żel

miejsce
w rankingu

--

IBUPROM - Żel
4.5
opinii: 2
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Weronika 2016-03-07 11:32

  Działa jak należy. Polecam

 • rafał 2016-02-24 12:17

  ok

 • Zapoznaj się z ulotką IBUPROM - Żel

  Producent:

  US PHARMACIA

  Thumb us pharmacia

  Opis:

  IBUPROM - Żel to produkt leczniczy przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wskazaniem do stosowania preparatu IBUPROM - Żel są następujące sytuacje: choroby reumatyczne stawów i kręgosłupa, zwyrodnieniowa choroba stawów. IBUPROM - Żel to idealny preparat dla sportowców, którzy doznali kontuzji i urazów.

  Skład:

  W składzie preparatu IBUPROM - Żel znajdują się następujące substancje: ibuprofen, alkohol izopropylowy, solketal (2,2-dimetylo-4-hydroksy-metylo-1,3-dioksalan), poloksamer 407, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, olejek lawendowy, olejek pomarańczowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na skórę i wetrzeć. Stosować 3-4 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel przeciwbólowy

  Produkt IBUPROM - Żel został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, ból mięśni, ból pleców, żel przeciwzapalny, żel przeciwbólowy. Wytwórcą produktu IBUPROM - Żel jest US Pharmacia, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Xenna Balance, Xenna Extra Comfort, Manti, IBUPROM - Żel, Receptury NaturySposób na Spokój i Relaks . Ulotka specyfiku IBUPROM - Żel jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat IBUPROM - Żel oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik IBUPROM - Żel można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu IBUPROM - Żel. Preparat IBUPROM - Żel został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-21 20:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku IBUPROM - Żel to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania IBUPROM - Żel. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku IBUPROM - Żel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.