Reklama baner
Ibufen Mini Junior

Ibufen Mini Junior

miejsce
w rankingu

--

Ibufen Mini Junior
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Grażyna 2016-04-07 14:45

  Szybko zbijają temperaturę u dzieci. Przyjemna forma kapsułek.Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Ibufen Mini Junior

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Ibufen Mini Junior został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: przeciwgorączkowy, lek przeciwbólowy dla dzieci. Wytwórcą produktu Ibufen Mini Junior jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Ibufen Mini Junior jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Ibufen Mini Junior oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Ibufen Mini Junior dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Ibufen Mini Junior. Preparat Ibufen Mini Junior został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-02 23:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ibufen Mini Junior to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Ibufen Mini Junior. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Ibufen Mini Junior to z pewnością pomożesz wielu ludziom.