UNIBEN

UNIBEN

miejsce
w rankingu

--

UNIBEN
4.0
opinii: 1
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-31 14:53

  Przede wszystki muszę pochwalić lek za niską cenę. opakowanie jest wydaje i wygodne. Smak przyjemy.

 • Zapoznaj się z ulotką UNIBEN

  Producent:

  Opis:

  Preparat UNIBEN przeznaczony jest do stosowania miejscowego w leczeniu objawów związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna: benzydamina. Substancja ta w minimalnym stopniu przedostaje się do krążenia. Benzydamina słynie z silnego działania przeciwobrzękowego oraz delikatnego działanie znieczulającego i przeciwbólowego.

  Skład:

  W składzie preparatu UNIBEN znajdują się następujące substancje: glicerol, sacharynę sodową, sodu wodorowęglan, etanol 96%, metylu parahydroksybenzoesan, polisorbat 20, aromat miętowy, wodę oczyszczoną.

  Dawkowanie:

  Preparat dostępny jest w formie aerozolu. Przeznaczony jest do stosowania w jamie ustnej. Preparat należy dawkować zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce lub tak, jak zalecił lekarz. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki leku, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  -dzieci od 6. roku życia do 12. roku życia- 4 dawki leku jednorazowo, 2-6 razy na dobę

  -dzieci powyżej 12. roku życia oraz dorośli- 4-8 dawki leku jednorazowo, 2-6 razy na dobę

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, gdyż może przyczynić się to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Lek nie powinien być przyjmowany na własną rękę przez kobiety w ciąży, jak i karmiące piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Produkt UNIBEN został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: ból gardła, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą produktu UNIBEN jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu UNIBEN jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat UNIBEN oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt UNIBEN można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu UNIBEN. Preparat UNIBEN został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-20 21:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu UNIBEN to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania UNIBEN. Jeżeli napiszesz opinię na temat specyfiku UNIBEN to z pewnością pomożesz wielu ludziom.