Reklama baner
Herbsen

Herbsen

miejsce
w rankingu

--

Herbsen
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

10 objawów niedoboru witaminy D. Też masz? Dowiedz się, jak z nimi walczyć

10 objawów niedoboru witaminy D. Też masz? Dowiedz się, jak z nimi walczyć

Czytaj artykuł
CHLOROFIL, CZYLI PŁYNNA ENERGIA SŁONECZNA- JAK DZIAŁA I  GDZIE WYSTĘPUJE?

CHLOROFIL, CZYLI PŁYNNA ENERGIA SŁONECZNA- JAK DZIAŁA I GDZIE WYSTĘPUJE?

Czytaj artykuł
6 zdrowszych wyborów na grilla

6 zdrowszych wyborów na grilla

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Herbsen

Producent:

POLSKI LEK

Thumb polski lek

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Preparat Herbsen został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: bezsenność, stres, zaburzenia snu. Producentem produktu Herbsen jest Polski Lek, który również jest twórcą takich preparatów jak Calcium DUO ALERGO, Tabletki Emskie z Wadowic, Prenalen Gardło, Herbsen. Ulotka specyfiku Herbsen jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Herbsen oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Herbsen można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Herbsen. Specyfik Herbsen został dodany do naszej bazy w dniu 2016-04-14 09:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbsen to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Herbsen. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Herbsen to z pewnością pomożesz wielu ludziom.