Herbata Uśmiech Gajowego

Herbata Uśmiech Gajowego

miejsce
w rankingu

--

Herbata Uśmiech Gajowego
5.0
opinii: 1
Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czy istnieje skuteczny środek na stres w pracy?

Czytaj artykuł
Menopauza i jej pierwsze oznaki

Menopauza i jej pierwsze oznaki

Czytaj artykuł
Ciągła senność – co jest przyczyną?

Ciągła senność – co jest przyczyną?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Andrzej Duda fan 2015-10-19 15:57

  To się gajowy uśmiał po porażce z Dudą. Kupiłem bo mnie ta nazwa rozwaliła na całego. Nawet nieźle smakuje ta herbata i radzę nie dodawać cukru, bo psuje cały smak.

 • Zapoznaj się z ulotką Herbata Uśmiech Gajowego

  Producent:

  Opis:

  Olej z krokosza barwierskiego to źródło NNKT. Cudowne właściwości oleju sprawiły, że jest on wykorzystywany do produkcji kosmetyków dla skóry tłustej i trądzikowej. Kanapka z masłem orzechowym, to idealna propozycja dla osób, które chcą emanować energią od samego rana! Syrop malinowy z kwiatem lipy, to cudowny dodatek do herbaty.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - herbaty

  Preparat Herbata Uśmiech Gajowego został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty czarne, herbaty. Wytwórcą produktu Herbata Uśmiech Gajowego jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Herbata Uśmiech Gajowego jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Herbata Uśmiech Gajowego oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Herbata Uśmiech Gajowego można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Herbata Uśmiech Gajowego. Specyfik Herbata Uśmiech Gajowego został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-14 13:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Herbata Uśmiech Gajowego to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Herbata Uśmiech Gajowego. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Herbata Uśmiech Gajowego to z pewnością pomożesz wielu osobom.