Herbata Rooibos Słoneczna Afryka

Herbata Rooibos Słoneczna Afryka

miejsce
w rankingu

--

Herbata Rooibos Słoneczna Afryka
5.0
opinii: 1
Skuteczne patenty na poprawę pamięci

Skuteczne patenty na poprawę pamięci

Czytaj artykuł
Typowa reakcja kobiety na brak wzwodu

Typowa reakcja kobiety na brak wzwodu

Czytaj artykuł
Woda filtrowana - czy warto ją pić?

Woda filtrowana - czy warto ją pić?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-10-26 11:19

  Najlepsza herbata jaką w życiu piłem. Polecam szczególnie z miodem, ale bez też świetnie smakuje.

 • Zapoznaj się z ulotką Herbata Rooibos Słoneczna Afryka

  Producent:

  VIVIO

  Thumb vivio

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - herbaty

  Preparat Herbata Rooibos Słoneczna Afryka został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty funkcjonalne, herbaty. Producentem produktu Herbata Rooibos Słoneczna Afryka jest ViVio, który również jest twórcą takich specyfików jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka specyfiku Herbata Rooibos Słoneczna Afryka jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Herbata Rooibos Słoneczna Afryka oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Herbata Rooibos Słoneczna Afryka można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Herbata Rooibos Słoneczna Afryka. Preparat Herbata Rooibos Słoneczna Afryka został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-14 14:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbata Rooibos Słoneczna Afryka to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Herbata Rooibos Słoneczna Afryka. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Herbata Rooibos Słoneczna Afryka to z pewnością pomożesz wielu osobom.