Heel Engystol

Heel Engystol

miejsce
w rankingu

--

Heel Engystol
5.0
opinii: 1
Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Dlaczego warto sięgać po orzeszki piniowe?

Czytaj artykuł
Jak obniżyć cholesterol?

Jak obniżyć cholesterol?

Czytaj artykuł
Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Amarantus – nieznany, choć zdrowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-17 14:53

  Używam engystolu do wspomagania leczenia przeziębienia, szczególnie tych górnych drug oddechowech

 • Zapoznaj się z ulotką Heel Engystol

  Producent:

  Opis:

  Heel Engystol to preparat dostępny w postaci tabletek. Heel Engystol to środek homeopatyczny stworzony z myślą o pacjentach, którzy borykają się z infekcjami górnych dróg oddechowych, np. przeziębienie.

  Skład:

  W składzie tabletek Heel Engystol znajdują się następujące substancje: Vincetoxicum hirundinaria D6, Vincetoxicum hirundinaria D10, Vincetoxicum hirundinaria D30 ana, Sulfur D4, Sulfur D10 ana, laktoza.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz młodzieży powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę 3 razy dziennie. Dzieciom od 6. roku życia do 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę 2 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - infekcja górnych dróg oddechowych

  Specyfik Heel Engystol został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: odporność, gardło, przeziębienie, infekcja górnych dróg oddechowych. Wytwórcą preparatu Heel Engystol jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Heel Engystol jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Heel Engystol oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Heel Engystol dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Heel Engystol. Produkt Heel Engystol został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-06 19:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Heel Engystol to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Heel Engystol. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Heel Engystol to z pewnością pomożesz wielu ludziom.