Naturalne środki na potencje

Naturalne środki na potencje

potencja erekcja

Ludzie od wieków poszukiwali środków na poprawę potencji. Natura dostarcza ich w nadmiarze. Przemysł farmakologiczny oferuje cały szereg środków na potencję bazujących na naturalnych składnikach. Natura dostarcza to co najlepsze, również gdy mowa o życiu seksualnym. 

Żeń-szeń na potencję

Jednym z najstarszych i powszechnie stosowanych środków jest żeń-szeń. Zawarte w nim ginsenozydy zwiększają potencję. By efekt był zauważalny, należy regularnie spożywać środek, zawierający przynajmniej 15 % naturalnego żeń-szenia. Wskaźnik ten jest bardzo ważny ze względu na nasze zdrowie. Nadmierne spożycie żeń-szenia może doprowadzić do powstawania wysypki oraz reakcji alergicznej. Nie jest też zalecana nadciśnieniowcom, gdyż zwiększa ciśnienie krwi. Innym groźnym i bolesnym skutkiem ubocznym może być ucisk w klatce piersiowej. 

Kolejnym skutecznym środkiem na męską potencję występującym w naturze jest Johimbina. Substancję tą pozyskuje się kory drzewa zwanego właśnie Johimbine. Jest wysoce prawdopodobne, iż substancja ta powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Im większa przepuszczalność naczyń krwionośnych w penisie, tym szybszy i lepszy wzwód. Johimbina stymuluje ponadto układ nerwowy. Pozytywnie oddziałuje też na dolny odcinek rdzenia kręgowego. Jest skutecznym środkiem na potencję, gdy u podnóża problemu leży stres czy obniżone samopoczucie. Tak jak z żeń-szeniem, tak również z johimbiną należy uważać. Stosowana w nadmiarze może prowadzić do występowania skutków ubocznych jak problemy ze snem, nierówny puls czy drżenie dłoni. 

W sposób naturalny potencję można również zwiększyć poprzez mleczko pszczele. Mleczko zawiera substancje stymulujące produkcję spermy. Ma to również przełożenie na wzrost pobudzenia seksualnego. Osoby borykające się z alergiami powinni jednak uważać na mleczko. Najlepiej środek przyjmować pod nadzorem lekarza.

Miłorząb japoński również działa

Wśród naturalnych substancji na potencję najlepiej sprawdzają się te, które rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają ukrwienie narządów. Świetnie pod tym względem sprawdza się miłorząb japoński. Zalecany jest w szczególności Panom borykającym się ze zbyt wysokim pozoimem cholesterolu oraz miażdżycą. Najlepiej stosować maksymalnie 80 mg naturalnego miłorzębu japońskiego. Tak jak przy poprzednich substancjach trzeba tutaj uważać by nie przedawkować. Rezultatem przedawkowania jest ból głowy. 

Warto wymienić jeszcze drzewko potencji, które nie wywołuje efektów ubocznych. Dla mężczyzn borykających się z prostatą doskonale sprawdzą się również nasiona dyni. Zawierają one mnóstwo witaminy E oraz cynku. Waeto nadmienić, iz pozytywnie oddziałują zarówno na narządy rozrodcze męskie, jak i żeńskie.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - potencja

Permen Go

4.8562 opinii:
Permen Go to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do jego stosowania są...
Zobacz ofertę

MaxOn Active

4.8148 opinii:
MaxOn Active to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Wskazaniem do jego...
Zobacz ofertę

Permen King

4.77328 opinii:
  Chciałbyś uzyskać dostęp do preparatu, który poprawi Twoją sprawność...
Zobacz ofertę

Permen

4.69129 opinii:
Permen to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Produkt wskazany jest wyłącznie dla...
Zobacz ofertę

Erekton Fast

4.577 opinii:
Erekton Fast to suplement diety, który jest dostępny w postaci tabletek...
Zobacz ofertę

Levitra

4.388 opinii:
Levitra to produkt leczniczy w postaci tabletek. Wskazaniem do jego stosowania są męskie...
Zobacz ofertę

Navitin

4.229 opinii:
Navitin to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
Zobacz ofertę

Therm Line Man

4.1119 opinii:
  Therm Line Man to suplement diety, który dostępny jest w formie tabletek....
Zobacz ofertę

Olimp Chela-Cynk

4.0519 opinii:
Środek Chela-Cynk to nowoczesny suplement diety, który ma cynk w postaci najwyższej...
Zobacz ofertę

Porn Pro Pills

4.09 opinii:
Jak działają naturalne środki na potencję? Jeśli okazuje się, że partnerka jest...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.